תחום חללי עבודה

 

בטרנד העכשווי של חללי עבודה משותפים בהם מתאספים פרטים וחברות שונות יש צורך בפתרונות יצירתיים וחדשניים לטובת צילום, הדפסה וסריקה של מסמכים.

חללי העבודה מהוים תחליף לעבודה מהבית או שכירת משרד וחייבים להציע תנאי עבודה טובים ונוחים למספר רב של משתמשים שמתחלפים בקצב גבוה.

כל ההוצאות הקשורות למשרד כללות במסגרת חבילת ההטבות שמקבל השוכר ועל כן חשוב לספק פתרון הדפסה, צילום וסריקה נוח לשימוש עם יכולת בקרה תקציבית ברמה חודשית.

קהל היעד של חחלי העבודה הם בעיקר יזמים צעירים ואנשים טכנולוגיים ועל כן חשוב להציע להם פתרונות מתקדמים שנמצאים בחזית הטכנולוגיה שישתלבו עם האוירה הקיימת במתחמים

לקופיטק ניסיון רב בתחום ואנחנו יודעים לספק

▪ פתרונות ניהול של ריבוי משתמשים עם תחלופה גבוהה

▪מכונות צילום משולבות עם מיטב הפונקציות החדשניות ביותר

▪ יכולת ניהול ובקרה

▪ שימוש במגוון שיטות עבודה והזדהות של העובדים

▪ סיוע באיפיון צרכים ובהתאמת הפתרון המתאים

התקשר עכשיו 1700-50-20-19 או השאר פרטים 

נשמח לחזור אליך בהקדם!


לקוחות קופיטק מספרים:


שירלי, מנהלת משרד ברשת מובילה של חללי עבודה במרכז

"קופיטק ביצעו איפיון צרכים מלא לשיטות העבודה הנהוגות ברשת שלנו ובהתאם לכך הציעו לנו פתרון לניהול ההדפסות, הצילומים והסריקות.
הפתרון עובד בצורה יעלה וקלה מאוד לשימוש הן בהיבט הניהול והקמת משתמשים חדשים ומתן מכסות חודשיות והן בהיבט נוחות השימוש של הדיירים שמשתמשים במכונות.
הלווי הצמוד בתהליך האיפיון ומתן השירות לאורך כל הדרך הופכים את חברת קופיטק להיות שותף להצלחה וספק מומלץ לעבודה

 

 

 

בתחום חללי העבודה
אנו עובדים עם:


חברות חללי עבודה בכל התחומים

 

 

 

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים