מכונות צילום

נמצאו 20 מוצרים
decor

מכונת צילום- אחד הכלים הנחוצים ביותר בכל משרד

למרות התקופה הדיגיטלית בה אנו חיים, וכאשר נראה שכבר אין צורך בשימוש של דפים,  כשרוב ההתכתבות עוברת למיילים או ערוצים דיגטליים שונים, במציאות בשטח אנו מבינים שלא כך הדבר.
בכל משרד, קטן יותר או גדול יותר ישנו שימוש מסיבי ויום יומי במכונת הצילום המשותפת. בין אם מדובר על הדפסת מסמכים, העתקים של חוזים, תלושי משכורת, אישורים ועוד ועוד. החזקת מכונת צילום איכותית וטובה במשרד שלכם זהו עניין של חובה גם בימינו, ורצוי מאוד שתעבוד באופן רציף, תסרוק ברמה גבוהה ותעמוד לשירותכם בכל עניין שיצוץ.

מכונת צילום משולבת- הפיתרון הטוב ביותר

הדבר הנוח ביותר לכל משרד שצריך עבודת ניירת שוטפת הוא לרכוש או להשכיר מכונת צילום משולבת שתדע לעשות את כל הדברים ההכרחיים בצורה יעילה, והכל במכונה אחת.
מכונת צילום משולבת תדע גם לסרוק עבורכם את המסמכים שברצונכם לסרוק ואף להדפיס, ומכונות מסויימות אף ידעו להדפיס גם בצורה צבעונית וגם בשחור לבן.

השכרת מכונת צילום או רכישה

כמובן שאופציית רכישת מכונת צילום היא אופצייה שתמיד קיימת, אך יש לקחת בחשבון שלא לכל בית עסק הדבר יתאים שכן מדובר בהוצאה כספית גדולה. בנוסף לכך דגמי מכונות הצילום משתנים ומתחדשים באופן תדיר, כך שישנו סיכוי טוב שתרצו לחדש ולהחליף את מכונת הצילום שלכם בהמשך. במקרה שכזה אפשרות השכרת מכונת צילום יכולה להיות נהדרת, תשלום ההשכרה הינו קטן באופן משמעותי מרכישה ובנוסף לכך תמיד תהיה לכם את אופציית ההחלפה והשידרוג לדגם אחר בהמשך.