תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר של חברת קופיטק יבוא ושיווק בע"מ ( ח.פ 513152041)

 

במהלך 35 שנות הפעילות שלנו, אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לשרת את לקוחותינו בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אנחנו פועלים בהתאם לכללים ונהלים מסודרים.

כללי

השימוש באתר www.copytech.co.il (להלן: "האתר") כפוף לקריאת תקנון זה, ולהסכמה להוראותיו.

האתר הינו בבעלות חברת קופיטק מיכון משרדי בע"מ בע"מ ח.פ. 513152041  (להלן: "החברה"). באתר נמכרים המוצרים: מכונות צילום, מדפסות, מכשירים משולבים, מדפסות תלת מימד, סורקים, מחשבים, מסכים, מגרסות, ומוצרים נלווים נוספים (להלן: "המוצרים").

כל המשתמש באתר או מבצע בו כל פעולה (להלן: "המשתמש") מתחייב לפעול על פי תקנון זה.

התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד, כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.

כותרות התקנון נקבעו לצרכי נוחיות בלבד ואין לתת להן פרשנות כלשהו מעבר לכך.

החברה והאתר שומרים לעצמם את הזכות לשנות תקנון זה מפעם לפעם עפ"י שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא צורך במתן כל הודעה מוקדמת מראש.

התמונות המוצגות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ואין לראות בהן הצגה של המוצרים עצמם. בנוסף, יתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל וכדומה, בין המוצרים, כפי שהם מוצגים באתר, לבין המוצרים במציאות.

משתמש שנרשם באתר (אם כחבר מועדון ואם בדרך אחרת), נותן בכך את הסכמתו לקבלת הודעות פרסומיות, באמצעות דוא"ל, SMS, או בכל דרך אחרת.

ככל שהמשתמש מעוניין להפסיק לקבל הודעות פרסומיות, כאמור, הוא מתבקש להודיע על כך להנהלת האתר ו/או לחברה.

בכל שאלה לגבי השימוש באתר ורכישת מוצרים בו, ניתן לפנות לשירות לקוחות בטלפון 1599-51-51999/ 1700-50-20-19 בדוא"ל לכתובת karint@copytech.co.il. 

מוקד המכירות ושירות הלקוחות פעיל בימים:

ימים א' – ה' : 08:00-16:30

יום ו' : 08:00-12:30 

אתר האינטרנט ומשרדי החברה

לחברת קופיטק קיים אתר מכירות באינטרנט, מוקד שירות ומכירות טלפוני וסוכני מכירות שטח, כמו כן קיים מענה טלפוני אנושי במוקד. התמונות של המוצרים באתר הינן לצורך המחשה בלבד. המוצרים הנמכרים באתר הינם מוצרים חדשים בלבד, אלא אם צויין אחרת במפורש בתיאור המוצר – כגון תצוגה / מחודש.

המחירים במוקד הטלפוני עשויים להיות שונים מהמחירים באתר מטעמים שונים ובהתאם למבצעי קידום של מוצרים מסויימים.

אופן ההזמנה ותנאי תשלום

הזמנות יבוצעו ישירות דרך האתר באמצעות כרטיס האשראי ובהתאם למספר התשלומים המצויינים ליד כל מוצר ומוצר. החיוב בפועל מתבצע בסמוך להכנת המשלוח ללקוח. המחירים באתר מוצגים בשקלים חדשים וכוללים מע"מ אלא אם צויין אחרת במפורש. 

לפני ביצוע ההזמנה יש לבצע פעולת הרשמה והקלדת פרטים בסיסיים. לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקת כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

תנאי שימוש

רשאי לבצע רכישה באתר משתמש, שברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הבאות: לאומי קארד, ויזה ,ישראכרט, מאסטרקארד, דיינרס ובכפוף לאישור העסקה ע"י חברת האשראי.

רכישת מוצרים באתר יכולה להתבצע רק בהתקיים כל התנאים הבאים:

1. החברה אשרה את ביצוע הרכישה ושלחה על כך הודעה למשתמש

2. החברה קבלה אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי

3. המוצרים שהוזמנו ע"י המשתמש קיימים במלאי

4. הכתובת אליה התבקשה אספקת המוצרים נמצאת ברשימת אזורי החלוקה

בעת ביצוע הזמנה באתר יידרש המשתמש למסור, בין היתר, את הפרטים הבאים:

1. שם פרטי ומשפחה ומס' תעודת זהות; אם מדובר בתאגיד, שם התאגיד ומספר חברה.

2. מספר טלפון, כתובת מגורים או כתובת עסק, כתובת דוא"ל.

3. פרטי אמצעי התשלום.

מדיניות שירותים וביצוע הזמנה

1. קבלת הזמנה מאת המשתמש לרכישת המוצרים באמצעות האתר מהווה הצעה של המשתמש לרכישתם וקבלת ההצעה תתבצע באמצעות שליחת דוא"ל על ידי החברה המאשרת את ביצוע העסקה ושליחת המוצרים לכתובת המשתמש, הכול בהתאם להוראות תקנון זה.

2. במקרה שהמוצרים שהוזמנו על ידי המשתמש אינם במלאי, תודיע החברה למשתמש על כך. במקרה כזה, יוכל המשתמש לבחור מוצרים אחרים או לקבל את כספו בחזרה, על פי בחירת המשתמש.

מחירי המוצרים באתר

מחיר המוצר המופיע באתר כולל דמי משלוח וכל תשלום אחר הנלווה לרכישה מבלי שניתנת לצרכן אפשרות מעשית לוותר עליו במסגרת העסקה. 

דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה (אספקה לקומות גבוהות ללא מעלית / אספקה הדורשת אמצעים מיוחדים)  ו/או משלוח מחוץ לישראל. 

החברה תהא רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מפעם לפעם על פי שיקול דעתה.

מחירי המוצרים הנמכרים באתר אינם תואמים בהכרח למחירי המוצרים הנמכרים בסניפי החברה. 

מוצר ללא מחיר אינו מחייב את האתר או בעליו לאספקתו.

קניות בסכומים הנמוכים מ-250 ₪ כולל מע"מ יחויבו בתשלום משלוח על סך 50 ₪ כולל מע"מ.

המוצרים יסופקו ללקוח רק לאחר שהתשלום התקבל במלואו או לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי.

היות ואנו מחויבים לרשום על גבי החשבונית מס' עוסק מורשה / ח.פ. ו/או ת.ז. של הלקוח (מקבל החשבונית) התואם לרישום שם מקבל החשבונית, תהליך ההזמנה כולל  נתונים אלה ויש לציינם בגוף ההזמנה. כל עסקה מעל 5,000 ₪ כולל מע"מ מחייבת רישום מס' עוסק מורשה, ו/או ת.ז. של הלקוח.

אנו מקפידים לשמור על קנייה בטוחה

אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח והם מועברים ישירות לחברות הסליקה

כל הפרטים האישיים של הלקוח מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.

בעסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) .

 

לקוח שיבצע הזמנה טלפונית באמצעות האתר ויבחר למסור פרטי כרטיס אשראי באמצעות הטלפון, יוכל להבטיח את מחירו הסופי של המוצר/ים רק לאחר קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי. 

במקרה והלקוח יבחר לאסוף מוצרים ממשרדינו, יוכל לעשות זאת רק לאחר אישור הזמנתו ובתיאום מראש, המוצרים ניתנים לאיסוף עצמי ע"י בעל כרטיס האשראי בהזמנה ובהצגת ת"ז בלבד.

קופיטק שומרת לעצמה את הזכות לדרוש צילום תעודת זהות + ספח של בעל הכרטיס המחוייב ,ורשאית לבטל את הזמנת הלקוח במקרה של אי התאמה לכתובת האספקה המבוקשת

קופיטק שומרת לעצמה את הזכות להגביל את הכמות הנמכרת ללקוח גם במידה וההזמנה אושרה.

ישנם מוצרים מסויימים שלא יוכלו להיאסף ממשרדינו, ויסופקו ישירות ללקוח ע"י חברת משלוחים

 

הפרטים המוזנים באתר ע"י המשתמש הינם באחריותו הבלעדית של המשתמש. החברה והאתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים לכל טעות הנעשית על ידי המשתמש בעת הזנת הפרטים.

כמו כן, החברה ו/או האתר לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר או המבצעת אותם באופן שגוי.

עם ביצוע רכישה באתר נותן המשתמש את הסכמתו שפרטיו האישים (כגון: שם, מספר ת.ז., כתובת דוא"ל וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה, והכול בהתאם להוראות הדין.

כאמור לעיל, החברה לא תעביר את פרטיו האישיים של המשתמש לגורם חיצוני לחברה

 

משלוחים וזמני אספקה

המוצרים נשלחים מהמחסנים של חברת קופיטק באמצעות חברת שילוח חיצונית, באמצעות הדואר, או באמצעות עובדי חברת קופיטק ומסופקים ללקוח לאחר אישור ההזמנה במידה והמוצרים נמצאים במלאי החברה. 

במקרים בהם מוצר המוצג באתר לא יהיה במלאי עקב נסיבות חריגות תימסר ללקוח הודעה על כך תוך יום עסקים אחד מרגע קבלת ההזמנה. תיתכן תוספת תשלום עבור משלוח לאזורים מיוחדים. חיוב עבור משלוחים חריגים יעשה רק לאחר עדכון הלקוח.

 

דמי משלוח

קופיטק תפרסם באתר בגין כל מוצר ו/או בגין קבוצת מוצרים את תעריפי דמי המשלוח בהם יישא המשתמש בעת הזמנת מוצרים. 

לקופיטק הזכות לשנות את מחירי המשלוח מעת לעת ללא מתן הודעה מוקדמת מראש.

זמני אספקה

מועדי אספקת מוצרים רשומים בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. 

במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת חברת קופיטק יעכבו או ימנעו את מכירת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, האתר מטעמה של החברה יציעו ללקוח לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה, וישיבו לו את מלוא כספו.

החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

איסוף עצמי -  ניתן לאסוף את המוצרים שהוזמנו ממחסני חברת קופיטק ובתיאום מראש.

על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו, ולוודא שהמוצר תקין.

 ביטול עסקה

ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר

 ניתן לבטל את העסקה באמצעות בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה.

ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה

בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר על חשבון הלקוח

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה

המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית, מוצרים מתכלים שנפתחו במכשיר כגון: טונר, תוף, או טרנספר ישולמו במלואם לחברת קופיטק לפי מחירון היבואן

 

אחריות ושירות

האחריות למוצרים הנרכשים באמצעות האתר הינה במעבדות מורשות מטעם היבואן. האחריות כפופה לתנאים הרשומים בתעודת האחריות המצורפת למוצר ו/או לתנאים המצויינים בתעודת האחריות במשרדי יבואן המוצר/מורשה מטעמו. על חלק מהמוצרים מודבקת מדבקת אחריות. יש לדאוג כי מדבקת האחריות תהיה תקינה וקריאה. פתיחת המוצר ו/או תיקונו על ידי גורם שאיננו מאושר ע"י היבואן ו/או היצרן אשר תוביל להסרת המדבקה ו/או לפגיעה בה או במוצר עצמו תמנע מתן האחריות ללקוח.

האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי שנגרם כתוצאה מרשלנות ו/או זדון ו/או פתיחת המוצר והרכבה עצמית של חלקים ממנו ע"י גורם שאיננו מורשה ע"י היבואן ו/או היצרן.

יובהר כי פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות, בעלי חיים ומכרסמים שחיבלו במכשיר, שימוש בלתי נאות במוצר והרכבה עצמית לקויה של חלקים על ידי הלקוח עצמו, נחשבים כשמירה רשלנית על המוצר העלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.

 

אחריות ושירות לחומרים מתכלים

חומרים מתכלים הינם טונרים ו/או ראשי דיו. על הלקוח לוודא בטרם פתיחת האריזה כי ישנה התאמה מלאה בין הכיתוב על האריזה לבין סוג המכשיר אליו מיועד המוצר. ראש דיו או טונר אשר אריזתם נפתחה לא ניתנים לזיכוי. 

תפוקת המתכלים כפי שמצויינת באתר , הינה לפי הצהרת היצרן ולפי הדפסה בכיסוי של 5% מדף A4

 

שמירה על פרטיות

בעת ההזמנה על הלקוח למסור פרטים אישיים כגון: שם, מס' תעודת זהות, כתובת, מס' כרטיס אשראי וכתובת דוא"ל.

הפרטים הנמסרים הינם מוצפנים ע"י מערכות לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה, שרתי אבטחה המגובים ב Firewall אשר מגינים על מערכות האתר.

התקשורת עם הלקוח לבין השרתים עובדת באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL , כאשר הפרוקטול הוא סטנדרט עולמי, ומאפשר הצפנה של המידע העובר ברשת האינטרנט.

חברתנו מתחייבת שלא להעביר את פרטי הגולש ו/או הרוכש לשום מקור חיצוני למעט חברת האשראי בלבד.

כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, פרט למורשה שהינו האחראי על הפרטיות ומידע אישי מטעם החברה.

 

מקום השיפוט

סמכות השיפוט בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה לבית המשפט המוסמך בחיפה, כאשר פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל בלבד.

הצפיה והקניה באתר מהווה הסכמה לתקנון האתר.

 

ט.ל.ח

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים