שרות לפני הכל


חברת קופיטק מעניקה חשיבות עליונה לאיכות השירות ושוקדת כל הזמן על שיפורו!
אנחנו מאמינים שללקוחותינו מגיע שירות מצוין לפני הכל! 
אנו תמיד ערוכים ושמחים להעניק שירות ללקוחותינו בכל מקום ובכל שעה!
אנחנו מבינים את החשיבות של קידמה טכנולוגית ושימוש במערכות מידע ונתונים בזמן אמת ולכן השקענו משאבים עצומים בפיתוח מערכות מידע וכלים טכנולוגיים לטובת מתן שירות מצוין.

קופיטק מפעילה מוקד שירות לקוחות גדול ומתקדם הכולל:

מוקד תמיכה טלפוני
נציגים מקצועיים ואדיבים למתן מענה אנושי אדיב לכל פנייה. המענה מהיר מאד ובמינימום זמן המתנה למענה. נציגי השירות במוקד מיומנים ויודעים לנתב את פניות לקוחותינו באופן יעיל למתן מענה מהיר בכל פניה.
מוקד  תמיכה מרחוק –HELP DESK
במהלך שנות הניסיון שצברנו זיהינו כי יש לנו את היכולת לפתור חלק ניכר מהתקלות מרחוק, לכן הגדלנו את המחלקה לצורך תמיכה מרחוק.
אנשי המחשוב במחלקה מתחברים מרחוק ללקוח ופותרים את התקלה ביעילות ובמהירות וכך אנחנו חוסכים ללקוחותינו זמן יקר!

שרות אינטרנטי בקליק
באתר האינטרנט של קופיטק קיימת מערכת לפתיחת קריאות שירות והזמנת מתכלים בקליק! הממשק פשוט וידידותי למשתמש, אנחנו דואגים לטפל בפניות האלו באותו היום! אין צורך להתאמץ ולהמתין....
פתרונות שרות מתקדמים
צוות המומחים שלנו דואג לבצע איפיון יסודי של צרכי הלקוח ולהתאים לכל לקוח מערכת לניהול הדפסה צילום וסריקה, נוחה ומותאמת אישית 
עיקר התמחותנו הוא בניהול מערך צילום והדפסה מורכב בארגונים גדולים ורבי משתמשים בהם יש צורך בפתרונות מתקדמים של אבטחת מידע, ניהול מערך מדפסות, מכונות צילום וסורקים, הגדרת תהליכי עבודה, הגדרת תהליכי הפקת מסמכים והגדרה ובקרת משתמשים. 
לנו היכולת לבצע כל בקשה או דרישה מיוחדת ככל שתהא הקשורה לעולם ההדפסה, הצילום והסריקה!

טכנאי שטח
קופיטק מעסיקה מעל 50 טכנאים בפריסה ארצית למתן שירות מקצועי ויעיל !
טכנאי מחשוב וותיקים ומנוסים, המוסמכים לטפל בכל פתרונות ההדפסה והמחשוב שאנו משווקים.
עולם המחשוב וההדפסה מתקדם כל הזמן וכך גם טכנאי המחשוב שלנו מתחדשים בידע, בהדרכות והשתלמויות כדי לשרת את לקוחותינו במומחיות  !

התקשר עכשיו 1700-50-20-19 או השאר פרטים 

נשמח לחזור אליך בהקדם!


 

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים