מדפסת צבעונית איכותית

 

היתרון הכלכלי של מדפסות הלייזר

אומנם בעת רכישת מדפסת לייזר טובה ואיכותית מחיר ההשקעה הראשונית הוא גבוה יותר, אך לאורך זמן ובטווח הארוך השקעה במדפסת טובה, איכותית ומשתלמת מתגלה כאופציה הנכונה מבחינה כלכלית, אך לא רק. מדפסת צבעונית לבית אינה יקרה כבעבר, היא מעניקה לבית או למשרד שלל אפשרויות של שירותי הדפסה מהירים איכותיים ובמחיר לא יקר, כאשר יתרונה הבולט ביותר של מדפסת הוא מחיר הדפסה נמוך לכל דף ומחיר זה הולך ופוחת ככל שנעשה שימוש ביותר הדפסות.

במרבית המשרדים המדפסת נמצאת במיקום מרכזי, ולפעמים ישנן מספר מדפסות במשרד אחד. לעיתים עובדים בודדים משתמשים באותה המדפסת ולעיתים עשרות עובדים משתמשים במדפסת אחת. מדפסת לייזר נדרשת לעמוד לא פעם בעומסי עבודה גבוהים ביותר ולאורך כל היום. היכולת להתאים מדפסת לצורכי העבודה ולכמות העבודה היא קריטית בבחירת מדפסת מקצועית, מתאימה ואמינה. למשרדים הרוצים להצטייד במיטב הטכנולוגיה ולהישאר מעודכנים, מומלץ להשקיע לא מעט ולחפש מדפסת לייזר משולבת צבעונית לטובת איכות ושדרוג המשרד.

 

מדפסות צבעוניות – זמינות יותר מתמיד

מדפסת צבעונית מומלצת כיום כפתרון נכון המאפשר למשרד לבצע טווח רחב של עבודות והגשת ניירות ודוחות בצבע באיכות גבוהה. בעבר מדפסות לייזר בצבע היו יקרות ביותר, ומשרדים החזיקו בנוסף על מדפסת לייזר שחור לבן, מדפסת הזרקת דיו להדפסת תמונות או מסמכים בצבע. היום פערי המחירים בין מדפסות לייזר שחור לבן למדפסות צבעוניות אינו גבוה כבעבר ורבים מעדיפים לרכוש מדפסות לייזר משולבות צבעוניות.

עלויות התחזוקה של המדפסות שונות זו מזו ובאות לידי ביטוי בעיקר בתדירות החלפת הטונר והחלפה של חלקים פנימיים המתכלים עם הזמן ועם עבודת המדפסת. מסיבה זו מומלץ ביותר להתייעץ עם חברות מנוסות ומובילות בתחום המדפסות, וכך להתאים מדפסת נכונה קודם כל לדרישות ולכמות העבודה הנדרשות וגם לעניין האחריות, הטיפולים, התחזוקה, והתיקונים שבשגרה.

 

המומחים של חברת קופיטק ידעו לייעץ ולכוון אתכם למדפסת הנכונה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם ולתקציבם. פנו אלינו ואנו נסייע לכם למצוא את המדפסת המתאימה לעבודה השוטפת שלכם. אנו מזמינים אתכם ללחוץ כאן להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם ממגוון המדפסות והשירותים שאנו מציעים, או ליצור קשר בטלפון: 1-700-50-20-19

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים