מדפסת לייזר צבעונית משולבת

 

כיצד נדע אם לבחור מדפסת לייזר או דיו?

חברות רבות מציעות כיום מגוון רחב של מדפסות, להשכרה או למכירה. עיקרן של המדפסות נחלק לשתי קבוצות עיקריות: מדפסות דיו ומדפסות לייזר.

מדפסות דיו משמשות לבית או למשרדים קטנים בדרך כלל. מכונות ההדפסה מסוג דיו הן קטנות יותר, זולות יותר ופשוטות יותר לחיבור ותפעול לרוב, אך הן אינן בנויות להתמודד עם כמות הדפסות גדולות ומהירות וכמו כן הטיונר שלהן קטן ויקר ומספיק למעט הדפסות יחסית. מדפסות לייזר הן יקרות וגדולות יותר מאלו של הדיו והן מתוכננות לעמוד בכמויות רבות של הדפסות ולכן גם מהירות יותר ועמידות יותר.

נושא נוסף שיש לבחון לפני בחירת דיו או לייזר הוא נושא הרזולוציה. כיום שני הסוגים מסוגלים להדפיס מסמכים ברזולוציה טובה אולם יש לשים לב שבהדפסת תמונות בכלל ותמונות צבעוניות בפרט נושא של dpi או מספר הנקודות לאינץ' הופכים להיות משמעותיים יותר. כך למשל מדפסת של 600dpi תדפיס מסכים באיכות מספקת אך מסמכים גרפיים ותמונות לא תוכל להדפיס ברזולוציה גבוהה וטובה.

מהירות ההדפסה היא פקטור חשוב ונוסף בבואנו לבחון את העניין. ככלל, מדפסות לייזר הן זריזות יותר ואילו מדפסות הדיו המהירות ביותר מתקרבות למהירות של מדפסות לייזר בסיסיות. לכן חשוב שנדע להעריך כמה מסמכים אנו מתוכננים להדפיס בשעה או ביום ובאיזה קצב ורזולוציה.

 

מדפסות משולבות למשרד

כיום ניתן לראות במשרדים ועסקים יותר מדפסות לייזר צבעוניות משולבות. מדפסת לייזר צבעונית משולבת מציעה פתרון למרבית צרכי ניהול הניירת של המשרד במכונה אחת. מכונות צילום אלו מורכבות, משוכללת וורסטיליות ביותר. הן מציעות שירותי הדפסה, צילום וסריקת מסמכים בצבע וישירות למסך המחשב. מדפסת לייזר משולבת צבעונית חוסכת מקום רב במשרד בשל גודלה הקומפקטי יחסית והחיסכון בציוד ובמכונות נוספים. מדפסת לייזר משולבת צבעונית מציעה את מרבית פתרונות ניהול הניירת המשרדיות, החל משליחת דואר אלקטרוני, דרך קבלת מסמכים וסריקה ישירות למאגרי הנתונים של החברה, צילום והדפסת מסמכים בגדלים וברזולוציה שונה ושליחת פקסים.

מכיוון שמדובר במוצר מתקדם שנותן שירותי משרד רבים במכשיר אחד, חברות רבות מציעות לקניה או השכרה מדפסת משולבת לייזר צבעונית. בשל היותן מדפסות ממוחשבות, קומפקטיות ומורכבות מומלץ מאוד ליצור התקשרות עם חברה מובילה ומנוסה בתחום זה.

 

אם גם אתם צריכים מדפסת לייזר צבעונית משולבת אנא פנו אלינו עוד היום ואנו נסייע לכם למצוא את המכונה המתאימה ביותר לצרכי המשרד שלכם. אנו מזמינים אתכם ללחוץ כאן כדי להתרשם ממגוון המכונות והשירותים שאנו מציעים, או ליצור קשר בטלפון: 1-700-50-20-19

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים