מדפסת לייזר צבעונית ביתית מומלצת

 

מדפסות לייזר צבעוניות – הדבר הבא

עד לא מזמן החלוקה של מדפסות הייתה די ברורה: מדפסות בהזרקת דיו נקנו לשימוש ביתי, ואילו מדפסות לייזר נקנו או הושכרו לשימוש משרדי בעיקר. בנוסף קונים שהיו מעוניינים במדפסת צבעונית רכשו מדפסות צבעוניות ואילו להדפסות בשחור לבן העדיפו לייזר.

מדפסות הלייזר ידועות באמינותן, במהירות ובאיכות ההדפסה הגבוהות שלהן והוצאות שוטפות נמוכות יחסית, בעיקר בעת שימוש רב. אם בעבר היה למדפסות הדיו יתרון משמעותי בתחום ההדפסות הצבעוניות יתרון זה הצטמצם משמעותית בשנים האחרונות, וכיום ניתן לרכוש מדפסות לייזר צבעונית ברמת הדפסה טובה מאוד. הטכנולוגיה של מדפסות לייזר צבעוניות קיימת כבר שנים, אולם רק בתקופה האחרונה הן החלו להיות זמינות במכשירים קטנים יחסית והחלו להיות מוצעות גם לעסקים קטנים ואף לבית. מדפסת לייזר צבעונית משולבת מומלצת עשויה להתאים לכם.

 

על מה כדאי לשים לב ברכישת מדפסת צבעונית?

בעבר רק ארגונים גדולים יכלו להרשות לעצמם רכישה של מדפסת לייזר צבעונית, גם בשל מחירה היקר וגם בשל גודלה שתפס נפח מקום די משמעותי במשרד. בשנים האחרונות אנו עדים למגמה של ירידת מחירים וירידת נפח המדפסות לגודל שניתן לשים על כל שולחן מחשב או שולחן משרדי. מדפסת לייזר צבעונית מומלצת כיום לשימוש לעסקים קטנים ואף לשימוש ביתי. כיום מדפסות לייזר צבעוניות מציעות מגוון רחב של איכויות, חלקן עדין יקר ויתאים לעסקים גדולים שדורשים איכות ומוכנים להשקיע בעד תמורה ראויה, וחלקן מציעות מפרט נאה תמורת הוצאה סבירה. בשורה התחתונה לאלו המחפשים מדפסת לייזר צבעונית המלצות והתרשמות ניתן לראות בחנויות המובילות.

ברכישת מדפסת מומלץ לשים לב לעלויות המדפסת גם בשימוש לאורך זמן כולל רכישת דיו וחלקים מתכלים. לעיתים קרובות אנו מתפתים לרכוש מדפסת בשל מבצע כזה או אחר, אך לא שמים לב לעלויות התפעול או לנושאים כגון אמינות ואחריות שעולים כסף נוסף אחר כך. בחשיבה לטווח ארוך עדיף תמיד להשקיע במוצר אמין יותר ואיכותי שיוכל להדפיס במשך שנים וללא תקלות מאשר במוצר זול שלא יספק את התמורה, ויתקלקל די מהר. כאשר מכניסים למשוואה את כמות הניירת להדפסה אזי היתרון של מכונות הלייזר מורגש משמעותי, שכן הטונר של מדפסות הלייזר מספיק למספר רב יותר של הדפסות וזול יותר באופן משמעותי לכל דף מודפס.

 

מעוניינים לרכוש מדפסות לייזר צבעוניות ותוהים באיזה דגם לבחור? פנו אלינו ואנו נסייע לכם למצוא את המדפסת המתאימה ביותר לתקציבכם ולצרכיכם. לחצו כאן כדי להתרשם ממגוון המדפסות והשירותים שאנו מציעים, או צרו קשר בטלפון: 1-700-50-20-1

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים