מדפסת לייזר סורק

 

מדפסות לייזר – כיצד הן עובדות?

מדפסות לייזר נחשפו לראשונה ב - 1969, כאשר בתחילת הדרך היו אלו מכונות צילום שעברו שינויים קלים במנגנונים שאפשרו להן להדפיס במקום לצלם. מדפסת ליזר ממירה סיגנל של המחשב לצירוף של פיקסלים, היא מחליטה על סמך הנתונים מהמחשב אלו נקודות היא צובעת בגוונים של שחור ואפור ואלו נקודות נשארות בלבן.

המדפסת מורכבת מתוף מתכתי אשר ממוקם במרכז מכונת הצילום. על גבי התוף משתרעת יריעת מתכת טעונה במטען חשמלי. לייזר מאיר את יריעת המתכת והפוטונים של הלייזר מסירים את המטען החשמלי מהחלקים בהם הם פגעו. יריעת המתכת הופכת לנגטיב של מטען חשמלי לפי מה שהיא אמורה להדפיס ובשלב זה מוארת יריעת המתכת באור חזק והאור מסלק את המטען החשמלי במקומות בהן הוא פוגע. כך חלק מין היריעה נשארת טעונה במטען חשמלי וחלק לא.

בקרבת התוף ישנו הטונר, הטונר מכיל בתוכו אבקה דקיקה טעונה במטען חשמלי הפוך מזה של יריעת המתכת. בסיום התהליך יריעת המתכת מכוסה באבקה לפי המסמך שהגיע מהמחשב. כבל מתח גבוהה מטעין את הדף שעליו תתבצע ההדפסה במתח גבוה יותר משל יריעת המתכת, מסיבה זו האבקה עוברת אל דף הנייר. על מנת להצמיד את גרגירי האבקה אל הדף, הדף מועבר בין גלילים בטמפרטורה גבוהה של כ - 200 מעלות. זמן החימום של הגלילים הוא הזמן שלוקח עד אשר מדפסת לייזר מספיק חמה מוכנה להדפסה, כלומר עד שהגלילים מגיעים לטמפרטורה שממיסה את האבקה. זו גם הסיבה שהדפים יוצאים חמים מהמדפסת. בסיום התהליך אור חזק עובר על התוף ומסיר ממנו את המטען החשמלי, מברשת מסירה שאריות של אבקה, על מנת לשמור על הניקיון של ההדפסה הבאה בתור.

 

שימושים עיקריים למדפסת לייזר

מדפסות לייזר נחשבות מהירות והן מתאימות למקומות עבודה המדפיסים כמות גבוהה של דפים מדי יום. מכיוון שלוקח להן זמן להתחמם ולהיות מוכנות להדפסה, לא מומלץ להחזיק מדפסת זו בהדפסת כמויות נייר בודדות. גם כיום מדפסות בשחור לבן הן הפופולריות ביותר, אולם ניתן להשיג גם מדפסות לייזר המסוגלות להדפיס בצבעים. מדפסות לייזר מגיעות עם מכשירים נוספים כמו מדפסת סורק לייזר או מדפסת משולבת המכילה גם מכונת צילום ופקס.

 

מחפשים מדפסת לייזר? אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנו נסייע לכם למצוא את המדפסת המתאימה ביותר לצרכים שלכם. אנו מזמינים אתכם ללחוץ כאן ולהתרשם ממגוון המכונות והשירותים שאנו מציעים, או ליצור קשר בטלפון: 1-700-50-20-19

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים