מדפסת לייזר משולבת פקס

עד לאחרונה, משרד ממוצע נאלץ לרכוש ולתחזק ארבעה מכשירים שונים – מדפסת , מכונת צילום, סורק ופקס.

היום הכל הרבה יותר פשוט. ניתן לרכוש מכשיר אחד שהוא גם מדפסת לייזר עם פקס וניתן להוסיף גם פונקציה של צילום וסריקה הכל במכשיר אחד.

המכשיר המשולב מאפשר להנות מכל הפונקציות במכשיר אחד, לחסוך בעלויות ובמקום ולקבל מכשיר אחד איכותי ומשוכלל

מומחי חברת קופיטק מיכון משרדי, המתמחה בפתרונות כוללים למשרד המודרני מסבירים על מדפסת לייזר עם פקס ועל מכשירים משולבים

 

כמה מתוחכמת המדפסת שלך? 

 

מדפסת לייזר עם פקס למשרד יכולה להיות מתוחכמת פחות או יותר, והמחיר יהיה בהתאם, גבוה או נמוך יותר. הפרמטרים שישפיעו על רמת התחכום ורמת המחיר הם:

כמות הדפים שניתן להכניס למגירה בפעם אחת, הקובעת כל כמה זמן יש למלא את המגירה מחדש

FEEDER – יכולת להזנת מסמכים אוטומטית על פי הגדרה

חיבור אפשרי של המדפסת לרשת האינטרנט על ידי כבל תקשורת או חיבור אלחוטי

הדפסה מרחוק על ידי פקודה ממכשיר הטלפון הנייד המאפשרת להדפיס במשרד מסמכים שהתקבלו בטלפון

אפליקציות תפעול שונות שיכולות להיות מותקנות על המדפסת. עצם האפשרות להתקין את האפליקציות הופכת את המדפסת למתוחכמת יותר ויקרה יותר

חיבור המדפסת לפקס

 

תכונות של מדפסת למשרד

 

בנוסף על פרמטרים אלה, ישנם כמובן נתוניםנוספים הקיימים בכל מדפסת לייזר משולבת למשרד, שגם להם חלק בקביעת המחיר הסופי של המדפסת כמו איכות העבודה, מהירות ההדפסה, רזולוציית הסריקה, אפשרויות הזיכרון השונות של המכשיר ועוד

 

מדפסת משרדית אינה מדפסת ביתית

 

קיימת חלוקה ברורה בי מדפסות לבית לבין מדפסות למשרד.

מדפסות קטנות המיועדות לשימוש ביתי אינן מתאימות לשימוש משרדי, גם כשמדובר במשרד קטן והן מותאמות להיקף עבודה קטן.

עדיף לא להתפתותולקנות מדפסת בייתית למשרד בשל מחירה הנמוך יחסית, שכן בסופו של דבר יהיה לזה מחיר גבוה בתקלות ובלאי לאורך תקופה של שלוש שנים – אורך חיים ממוצע של מדפסת לייזר

 

איפה קונים מדפסת למשרד

 

אפשרכמובן, לרכוש מדפסת למשרד דרך האינטרנט ולקבל אותה במשלוח עד הבית, אך ההמלצה שלנו היא למצוא חברה שמתמחה במדפסות כדי שמומחי החברה יוכלו לעזור לכם להתאים את המדפסת לייזר הטובה ביותר בהתאם לצרכים הספציפים ולתקציב, ויספקו את כל ההסברים הדרושים להפעלתה התקינה.

בדרך כלל במשרדים ועסקים שמדפסים כמויות רבות של דפים כל חודש (מעל 500 דף לחודש) כדאי ומשתלם יותר לרכוש חבילת שירות או לשלם לפי דפים מודפסים וע"י כך לחסוך את הצורך בתשלום עבור שירות והחלפת חלקים יקרים שגוזל זמן רב ויקר משמעותית מחבילת שירות.

קופיטק מתמחה בתחום המדפסות ותשמח לספק לך מידע מקצועי בנושא.

השאר פרטיך ואחד מהמומחים שלנו יחזור אליך

 

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים