תחום רפואי


זרימה רציפה של מידע והגנה על מסמכים וקבצים הם האתגר המרכזי תחום ניהול מערך הצילום וההדפסה בארגונים בתחום הרפואי.

הדבר יאפשר מתן שירות טוב יותר לפציינטים. התחום האדמיניסטרטיבי בעולם הרפואי ובפרט נושא ניהול המסמכים הוא מייגע ומצריך הרבה אנרגיה ותשומת לב, ודורש הקצאה של משאבים רבים בארגון.

מידע רופאי של חולים הינו מסווג ביותר וחובה לשמור עליו בצורה המאובטחת ביותר כדי שלא תהיה זליגה החוצה לגורמים לא מורשים, ומצד שני לאפשר את הנגישות אליו לאותם גורמים רלוונטיים שכן אמורים להיחשף אליו.

אנחנו יכולים לסייע בנושאים הבאים:

▪ בנייה של מסמכים אלקטרונים מוכנים מראש שנשמרים בתוך המכונה לשימוש מיידי

▪ בקרה על תהליך הצילום , ההדפסה והסריקה על ידי מערכות שליטה ובקרה

▪ אבטחת מידע מוגברת באמצעות נעילת המכשירים בבקרים מאובטחים

▪ אפשרות להפקת המסמכים בכל מכשיר ובכל זמן רצוי

▪ תמיכה מהירה מרחוק לטובת עבודה רציפה ללא תקלות וזמן השבתה של מכשירים

▪ לקופיטק ניסיון רב עם לקוחות גדולים בתחום הרפואי ונשמח לשתף איתך את הידע והניסיון שצברנו בתחום


קבעו עוד היום פגישת ייעוץ וקבלו רעיונות לתחום הרפואי מהמומחים של קופיטק

  לחצו כאן לתיאום פגישה  
 


לקוחות קופיטק מספרים:

דניאל, מנהל מערכות מידע במוסד רפואי
"העבודה מול חברת קופיטק היא טובה ומקצועית. אנחנו עובדי מולם מזה מספר שנים והיחס והשירות האדיב שאנחנו מקבלים הוא יוצא מן הכלל.

הציוד שהתאימו עבורנו, רמת המקצועיות, השירות המסור על פני שנים, והיחס האדיב גורמים לנו לבחור לעבוד איתם שנה אחר שנה ובהחלט מרגישים איתם כשותף עיסקי להצלחה שלנו"
 

רונית, מנהלת רכש מוסד רפואי
"קופיטק הצליחה לסייע לנו לעשות סדר בנושא המדפסות ומכונות הצילום בארגון. קופיטק ביצעה מיפוי צרכים מדויק של כלל המשתמשים בארגון ובהתאם לאפיון הגישה את המלצותיה.

ביחד הצלחנו לצמצמם את כמויות ודגמי מכונות הצילום, המדפסות והסורקים בארגון ולהכניס מערכת שליטה ובקרה לניהול יעיל וחכם של כל המערך.

הצלחנו להשיג הפחתה בכמות הנייר, לחסוך בחשמל ולרכז את מלאי המתכלים בהתאם למספר מצומצם של דגמים. במקביל לחיסכון, הצלחנו לייעל את תהליכי הפקת המסמכים ולשפר משמעותית את נושא אבטחת המידע והגישה למסמכים"

בתחום הרפואי
אנחנו עובדים עם:

▪ בתי חולים

▪ קופות חולים

▪ מתי מרקחת

▪ רופאים פרטים

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים