תחום פיננסי


כל המוסדות הפיננסים מתמודדים עם אתגר משותף בנושא ההדפסות והצילומים - איך לאפשר זרימה רציפה של מידע ולשמור על אבטחת המידע של הנתונים הכספיים, תחת הגבלות וחוקים משתנים של הרשות המפקחת על הענף ובמקביל למקסם את היכולות הטכנולוגיות ולשפר את התהליכים העסקיים בארגון.

המשימה של אבטחת המידע מפני זליגה לגורמים לא רצויים ובמקביל מתן אפשרות לגישה מהירה למידע לעובדים בעלי הרשאה הינה מורכבת ביותר ואנו בעלי ידע מקיף בנושא.

חברת קופיטק יכולה לסייע לך בתחומים הבאים:

▪ אבטחת כל המסמכים ע"י גישה מאובטחת בשימוש בקוד אישי או בכרטיס עובד

▪ הגדרות מראש של הרשאות ופרמטרים ספציפיים לכל עובד לטובת שימוש מיידי ברגע ההזדהות

▪ דוחות מפורטים של הדפסות מסמכים לפי סוג המסמכים, שם העובד, שעת הדפסה

▪ תמיכה מהירה בכל נושא ע"י השתלטות מרחוק ותמיכה של מחלקת help desk

▪ רציפות בעבודה ללא תקלות - אפשרות להפקת המסמכים בכל אחת מהמדפסות ומכונות הצילום הקיימות בארגון. המסמכים נשלחים לתור הדפסות כללי ויכולים להיות מודפסים בכל עמדה שמחוברת למערכת
 


קבעו עוד היום פגישת ייעוץ וקבלו רעיונות לתחום הפיננסי מהמומחים של קופיטק

  לחצו כאן לתיאום פגישה  
 


לקוחות קופיטק מספרים:

לקופיטק ניסיון רב עם מוסדות פיננסים ובנקים מהגדולים ביותר ונשמח לשתף אותך בידע ובניסיון בצברנו בתחום.

אייל, מנמ"ר מוסד פיננסי גדול
"אני מאוד מרוצה משיתוף הפעולה עם חברת קופיטק. קופיטק הצליחה לבנות מערכת מורכבת של ציוד מתקדם ביותר המותאם לצרכי העובדים יחד עם כלי ניהול ובקרה. המערכת הכוללת מאשפרת ניהול יעיל של מערך הצילום וההדפסה.

השירות שאנחנו מקבלים ממחלקת השירות ומהתמיכה הטכנית הוא ברמה גבוהה מאוד. כל בקשה ובעיה מטופלת בזמן קצר ותוך תחושה של רצון לסייע ולפתור את הבעיה במהירות האפשרית.

הצלחנו לחסוך בעלויות הצילום וההדפסה בצורה משמעותית ביותר ולייעל את תהליך הפקת המסמכים בארגון ולשפר את נושא אבטחת המידע. כל החבילה הזאת ביחד גורמת לי להמליץ על קופיטק כשותף ראוי להובלת פרוייקטים מהסוג הזה"
 

יאיר, מנהל מוסד פיננסי
"חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו בארגון- קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה בכל משרדי הארגון רציפה ויעילה יורת. חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך"
 

בתחום הפיננסים
אנחנו עובדים עם:

▪ בנקים

▪ חב' ביטוח
▪ בתי השקעות

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים