תחום החינוך


פתרונות תקשורת יעילים מאפשרים להפנות את המשאבים למקומות שבאמת צריך להשקיע אותם. עבור התלמידים שלך המחלקה והפקולטה שלך, הצוות שלך, וכמובן התלמידים שלך צריכים את היכולת לתקשר ולהתחבר.

יש לך עבודות שחייבות להיעשות ולהישמר בצורה מודפסת וגם דיגיטלית.המדפסות ומכונות הצילום מאפשרות לך להפיק את המסמכים הרלוונטיים ולאחר מכן יש צורך להשתמש בפתרונות טכנולוגיים בכדי לשתף את המסמכים בצורה אוטומטית ויעילה לאחר ההדפסה והצילום.

חברת קופיטק יכולה לסייע לך בתחומים הבאים:

▪ אחסון שמור של מידע לאחר ההדפסה/הצילום/הסריקה

▪ חיוב לפי פעימות (הדפסה/ צילום/סריקה) גם לפי תשלום מראש וגם לפי תשלום בביצוע העבודה

▪ אפשרות לחיוב שונה בין תלמידים/סגל ואורחים

▪ הגנה על מסמכים שמורים לפי הזדהות ע"י סיסמא אישית

▪ הדפסה/צילום/סריקה לפי דרישה מכל מקום בקמפוס

▪ פתרונות להדפסה בצבע עם הגבלות ומחירים מיוחדים

▪ אתר ייעודי להדפסות מהבית והכנת העבודה מראש. קבלת הודעת SMS ברגע שההדפסה מוכנה

▪ הדפסה ניידת 24/7 מאפשרת הדפסה וסריקה בכל מכונה שנמצאת ברשת של הקמפוס באמצעות הטלפון הנייד, הטאבלט או הלפטופ

▪ מגוון רחב של פתרונות צילום, הדפסה וסריקה עבור תחום החינוך כולל אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר וגני ילדים

▪ ניסיון רב בהפעלת מרכזי צילום והדפסה עבור סטודנטים וסגל עם הציוד המתקדם ביותר שקיים בתחום


קבעו עוד היום פגישת ייעוץ וקבלו רעיונות לתחום החינוך מהמומחים של קופיטק

  לחצו כאן לתיאום פגישה  
 


לקוחות קופיטק מספרים:


גיל, תחום החינוך
"אני רוצה להודות על השירות המסור שאנחנו מקבלים לאורך 12 שנים מחברת קופיטק. השירות מתבצע  ע"י מוקד השירות הארצי ובאמצעות הטכנאים שמלווים אותנו בשטח. רמת השירות והמקצועיות גבוהה ביותר ואנחנו מקבלים מענה מהיר וזמין בכל פעם שאנחנו פונים בבקשה לקריאת שירות.

רמת המקצועיות והאדיבות של הצוות ראויים להערכה יוצאת דופן ואנחנו בהחלט יודעים להעריך את המאמץ וההשקעה הנדרשים לטובת מתן שירות טוב ומסור לאורך זמן.

בהרבה מקרים צוות התמיכה הטכנית של מחלקת ה help desk  פתר תקלות של הגדרות והתחברות לרשת תוך מספר דקות ואפשר לנו להמשיך ולבצע את העבודה שלנו בצורה רציפה וללא עיכובים מיותרים.

נא העבירו את שביעות הרצון שלנו לצוות המוקד, הטכנאים והתמיכה הטכנית"


אדווה, תחום החינוך
"רצינו לציין לשבח את השירות שקבלנו היום מאיגור.בסבלנות רבה הוא תיקן את כל מה שהיה נדרש ואף הסביר לצוות העובדים פרטים רבים אודות הפונקציות הרבות של המכונה. השירות שקיבלנו היה סבלני ביותר מתוך רצון לשתף וללמד ומתוך הבנת החשיבות של מתן שירות ללקוח.תודה רבה ושבת שלום."

 

שלומי, תחום אוניברסיטאות
"חברת קופיטק ביצעה תיכנון מפורט לבחירה ומיקום של מכונות הצילום, המדפסות והבקרים. במהלך התכנון הצוות שליווה את הפרויקט מטעם קופיטק, היה מקצועי ביותר וידע לקחת בחשבון הרבה פרמטרים חשובים שסייעו לתכנון נכון מראש. פריסת המדפסות ומכונות הצילום בשטח היתה מהירה ובהתאם לתוכנית ותוך מספר ימים כל הקמפוס היה מוכן לעבודה כולל מערכת ניהול ההדפסות.

אני ממליץ על קופיטק כחברת שירות מצטיינת ומובילה בנושא הפתרונות לכל מי שפונה אליי"
 

בתחום החינוך,
אנו עובדים עם:


▪ מעונות יום

▪ בתי ספר

▪ גני ילדים

▪ תיכונים

▪ אוניברסיטאות

▪ מכללות

▪ ועוד רבים

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים