תחום אדריכלים

 

ברגע שתוכל לתקשר בצורה מהירה, תוכל לעצב ולסיים פרויקטים בזמן קצר יותר וכמובן להצליח לייצר יותר עבודה ויותר פרויקטים.

אנחנו יודעים לייצר עבורך מערכת תומכת לניהול והפקת מסמכים שתסייע לך לבנות את העסק שלך. צברנו ידע וניסיון רב בתחום אדריכלות, אדריכלות נוף, הכנת תוכניות וסרטוטים, חברות בנייה, חברות תשתיות
הפתרון שלנו כולל שיתוף פעולה מהיר ויעיל, ניהול של מסמכי הפרוייקטים, פתרונות בקרה ושליטה, פתרונות סריקה, חיוב בהתאם לשימוש בפועל.

אנחנו נוכל לסייע לך בהצלחת העסק שלך: 

▪ מסמכים דיגיטליים ותהליכי עבודה יעילים בנושא הפקת המסמכים

▪ שמירת המסמכים והדפסתם במהירות בכל זמן

▪ הדפסה איכותית של תוכניות, סרטוטים, קטלוגים

▪ כלי בקרה ושליטה לניהול הדפסות, צילומים וסריקות

▪ התאמה של הציוד לצרכי המשתמשים

▪ תשלום בהתאם לשימוש

אדריכלים, מהנדסים, חברות תשתיות וחברות יזמיות מקבלים לווי צמוד ופתרונות מתקדמים מקופיטק ומשפרים את ביצועי הצילום, ההדפסה, הסריקה וניהול המסמכים  שלהם בצורה משמעותית.

נשמח לסייע לך ולשתף אותך בניסיון הרב שצברנו בתחום.
 

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ וקבלו רעיונות לתחום האדריכלות מהמומחים של קופיטק

  לחצו כאן לתיאום פגישה  
 


לקוחות קופיטק מספרים:

שי, חברת אדריכלים מובילה
"אני רוצה לציין לשבח את המסירות של קופיטק. בכל פנייה לקבלת עזרה אני מרגיש רצון אמיתי לסייע ולעזור בטיפול בבעיה. גם נציגי המוקד וגם טכנאי השטח עושים הכל על מנת לפתור את התקלות ולא מסיימים את הטיפול עד שכל הציוד חוזר לעבודה בצורה תקינה.

השירות המסור והיכולת לתת מענה מהיר במקרים דחופים גרמו לנו להישאר עם חברת קופיטק במשך שנים רבות ולהמליץ עליהם לכל חברה בתחום"
 

גיל, חברת בנייה
"הפתרון של קופיטק כולל גם את המטה של החברה וגם פריסה באתרים בכל הארץ. השירות והפתרונות שאנחנו מקבלים הם ברמה גבוהה ביותר ויש נכונות לטפל בכל מקרה עד לסיומו ולשביעות רצוננו המלאה.
המעבר לעבודה עם קופיטק גרם לשיפור תהליכי הצילום וההדפסה בקרה העובדים שלנו ובמקביל חסכנו סכומי כסף משמעותיים בכל חודש.

הפתרון להנהלה כולל מדפסות משולבות ומכנות צילום צבעוניות ביחד עם מערכת בקרים מוטמעת בתוך המכונות. הפתרון מאפשר שליטה ובקרה וניהול הרשאות למשתמשים בהתאם לחוקים שהגדרנו במערכת. הכנסת המערכת עזרה לנו להכניס סדר ולנהל את ההדפסות בצורה מבוקרת"
 

איילה, חברת אדריכלים
"אנחנו עובדים עם מכונות צילום משולבות צבעוניות של קנון. המכונות איכותיות מאוד וכוללות את כל הפונקציות שאנחנו צריכים לטובת שימוש שוטף. בנוסף למכונות הטמענו מערכת בקרים חינמית שמאפשרת הדפסה וצילום רק לאחר העברת כרטיס העובד בחזית המכונה. המערכת נוחה מאוד לשימוש ומספקת בקרה ושליטה על ההדפסות בדגש על הצבע,  ובנוסף מספקת אבטחת מידע היות ואין מסמכים מיותרים שנשארים ליד המכונה"

בתחום האדריכלות,
אנו עובדים עם:

▪ אדריכלים

▪ מהנדסים

▪ חברות תשתיות

▪ וחברות יזמיות

▪ קבלנים 

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים