פתרונות קיפול ועיטוף

 

המקפלת במשרד

 

חלק הארי של המכתבים המופקים בארגון ושמיועדים למשלוח באמצעות הדואר הם בני עמוד אחד בלבד. במרבית המקרים יופקו מכתבים אלה בכמויות קטנות ובתדירות גבוהה. לדוגמה: חשבונית מס, קבלה, מכתבי התראה, דפי מידע, שוברי תשלום, המחאות, אישורים, רשיונות ועוד.

הפקתם של מכתבים מהסוג שלעייל כרוכה בהדפסתם, קיפולם, הכנסתם למעטפות, הדבקת המעטפות והדבקת הבולים או החתמה בחותמת “שולם”.

ביצוע התהליכים המתוארים לעייל גוזל זמן רב ומייקר בצורה משמעותית את תהליך הכנת המכתבים למשלוח. במידה והמכתבים כוללים גם הדפסות מיוחדות (ברקודים, שורת מגנטית להמחאות, שורה אופטית וכדומה), נאלץ הארגון להשתמש בשרותן של לשכות שרות חיצוניות – דבר שמעלה את עלויות ההפקה באופן ניכר במיוחד לאור הכמויות הקטנות בהן מדובר.

 

הפקת מכתב עם מקפלת

כיצד מקפלת מייעלת את התהליכים הללו:

המקפלת מאפשרת הפקת מסמך מוכן למשלוח מכל אחד מהיישומים בארגון (ניתן להשתמש גם מתוכנות Office). כאשר אין חשיבות לסביבת המחשוב או סוג מערכת ההפעלה! השימוש במקפלת אינו דורש כל שינוי בתהליכי ההדפסה הקיימים וניתן לחברה לכל מדפסת לייזר משרדית סטנדרטית של חברת HP.

להפקת מסמך לדיוור ישיר, כל שיש לעשות זה להזין למגש המדפסת את נייר המכתבים המיוחד (4 גדלי וסוגי נייר שונים), לפתוח את הדלת האחורית של המדפסת ולשדר את המסמכים למדפסת. המקפלת תאסוף בצורה אוטומטית את הנייר שהודפס, תקפלו, תדביקו ותוציא אותו מוכן למשלוח – מבלי לפגוע במהירות ההדפסה של המדפסת עצמה.

על מנת לחזור ולהפיק מסמכים רגילים (ללא קיפול והדבקה), צריך רק לסגור את דלת המדפסת האחורית ולהשתמש בנייר רגיל.

 

פשטות ההפעלה ואמינות מקפלת מאפשרים ייעול ניכר בתהליכי העבודה במשרד, חיסכון ניכר בזמן והורדה משמעותית בעלויות המשלוח של מכתבים, וזאת מבלי לבצע התאמות תוכנה / חומרה ייחודיות או להכשיר כוח-אדם בצורה מיוחדת להפעלת המערכת.

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים