פתרונות לחדרי ישיבות

אנחנו מספקים פתרונות כוללים בתחומים הבאים:

- חדרי ישיבות חכמים
- מסכים ומקרנים
- מערכות לשיחות וודאו - video conference
- הגברה והקלטה
- שליטה פשוטה במערכות 
- ייעוץ ולווי הקמת חדר הישיבות


חדרי הישיבות, חדרי המליאה ומועצת המנהלים וחדרי "הבורד", כבר מזמן לא חדרים של מקרן וכבל לחיבור לפטופ.
הקידמה הטכנולוגית, פלטפורמת האינטרנט והצרכים המשתנים, הכניסו את הטכנולוגיה והפתרונות לחדרים הנ"ל.
כל פתרון מולטימדיה ובקרה, מורכב מהרבה תתי נושאים שלצידם עשרות יצרני ציוד. (מסכים, מקרנים, וידאו, מערכות הקלטה ותצוגה)
אנחנו מספקים אינטגרציה בין רכיבים ופתרונות של מיטב היצרנים בעולם לכדי מערכת אחת מושלמת המשמשת "כלי עבודה" יעיל להנהלת הארגון.
אנו שמים לנגד עיננו את פשטות התפעול, אמינות גבוה, תאימות לכל תרחיש וגמישות מקסימאלית.
חברתנו מספקת שרותי ייעוץ, אפיון, תכנון ובקרה תוך התאמת הפתרונות לצורכי הלקוח, גיבוש תאום ציפיות ותקציב ותפירת החליפה הטכנולוגית למידות החדר והצרכים.

מערכות הקלטת ישיבות - ארגונים רבים, ועדות שונות, נדרשים לעיתים לתיעוד ישיבות, ניהול ארכיב ויכולת אחזור של חומרים, יש צורך בהתאמת המצלמות הנכונות למשימה תוך סנכרון מושלם בין סאונד דוברים לתמונה לרבות יכולת מעקב אוטמטי של מערך המצלמות את הדובר בחדר.

שדור ישיבות ברשת הארגונית/אינטרנט - חוקים חדשים מחייבים גופים במדינה לשידור ישיבות on line לתושב, תוך הקפדה על איכות מעולה של סאונד ותמונה וללא צורך בפריסת ציוד מזדמן או השכרת השרות מקבלנים מזדמנים,
סטרים אוטומטי לרשתות חברתיות ובמקביל הקלטת הארוע, אין צורך בידע מוקדם לתפעול!

אמצעים להגברת דוברים - מיקרופונים אישיים משולבים מערכות הגברה אישית מאפשרת התנהלות נעימה בחללים גדולים, התאמה של יחידות קוויות או אלחוטיות בהתאם לצורכי הלקוח, יחידות יושב ראש להשתלטות וקביעת מדיניות הדבור בישיבות

מערך מיקרופונים - טכנולוגיה של מיקרופונים תקרתיים, מאפשרת "לכידת" קול דיגיטאלית מכל פינה בחדר לצורך הקלטות, שידור והגברה

הגברה ורמקולים - בצוע סקר אקוסטי ממוחשב של סוג וכמות הרמקולים לכיסוי מושלם ואיכותי של חלל החדרים, שימוש במגברים דיגיטאליים

אריטקטורה שולחנית - פאנלי חיבורים איכותיים המשלבים כל סוג של חיבור ללפטופים, כל סוג של שקע תקשורת, כבלים קפיציים וכו, לחזות מושלמת ולסדר בכבילה

אמצעי הקרנה אלחוטיים BYOD - יכולת הקרנה מכל סוג של טל נייד, טאבלט או לפטופ ללא כבלים ובאיכות 4k

אמצעי תצוגה - מקרנים בכל עוצמה ורזולוציה, מסכי LED מקצועיים, קירות מסכים, LED VIDEO WALL בפיקסל פיץ נמוך, התאמת סוג התצוגה לחלל החדר, גודל התמונה, תנאי התאורה וסוג החומרים להקרנה.

אמצעי שליטה ובקרה - מסכי מגע, פאנלי לחצנים, לתפעול קל, פשוט ונוח לכל תרחישי העבודה בחדר, מעבר ממצגת לשיחת ווידאו, הפעלת הקלטות או שידורן בלחיצת כפתור.

מערכות לוועידת ווידאו VIDEO CONFERENCING - התאמת מערכות של מיטב היצרנים, הקמה ואינטגרציה של מערכות ועידת ווידאו המאפשרים קשר איכותי משולב תמונה וקול עם קולוגות בארץ ובעולם או עם גורמי ממשל מקומיים, פקוד והצלה, צבא וכו.שימושי מאוד גם בזמני חרום.

התממשקות למערכות תאורה/הצללה/חשמל חכם - קביעת תרחישים אוטמאטיים המשנים את מצב התאורה בחדר ושולטים על ווילונות או כל אביזר החדר כפונקציה של מצבי העבודה בחדר, שלוב גלאים חכמים לכיבוי מערכות בהעדר תנועה ועוד..

מערכות הצבעה - מערכת הצבעה אישית בשלוב תוכנת ניהול, כרטיסי הזדהות חכמים וכו, מאפשרים תיעוד וארכיב של הצבעות וזיהוי חד ערכי של המצביע.

תוכנות ניהול ושליטה - תוכנות לניהול ישיבות, תקצירים, סדר יום והצבעות.

מיקסרים - מערכות דיגיטאליות לחיבור כל מערך המיקרופונים והסאונד בחדר, בצוע SETUP מקצועי עם תוכנות ניטור למניעת פידבקים וקבלת איכות סאונד חסרת פשרות, יחידות סגורות ללא אפשרות של גישה ע"י משתמשים בלתי מוסמכים

טלפוני וועידה - פתרונות של טלפונית IP הכוללים מסכי מגע, חיבור בלוטוס, התממשקות ליומן הארגוני ועוד..

ניהול פרויקט, הנחיות לבצוע תשתיות - כל פרויקט מולטימדיה ובקרה מחייב תאום מדוקדק עם יועצים וקבלני בצוע נוספים, אנו נדאג להעביר הנחיות לצנרת ותשתיות, נקודות חשמל ותקשורת, צורכי רהוט וכל הנדרש לקבלת תוצאה מושלמת.

 


קבעו עוד היום פגישת ייעוץ וקבלו רעיונות לתחום המולטימדיה מהמומחים של קופיטק

  לחצו כאן לתיאום פגישה  
 

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים