מדפסות לייזר

נמצאו 17 מוצרים
decor

מדפסות לייזרחסכון ענק בהוצאות המשרד בצילום מסמכים והדפסה !!!
קופיטק מתמחה בענף צילום מסמכים והדפסות ומציעה מגוון עצום של פתרונות בתחום מדפסות.
לקופיטק ניסיון רב באפיון והטמעה של מרכזי צילום והדפסה מתקדמים משולבים בתוכנות ובקרים מסוג קירבה ומגע. 
לחברה אלפי לקוחות המקבלים שירות מדפסות באתר הלקוח.היקף המוצרים הנרחב מסודר וממוין בהתאם לסוג מדפסות ועל פי היקפי השימוש.
ניתן לרכוש או לשכור מדפסות / מדפסות לייזר / מדפסות צבע במחירים חסרי תחרות.
בסל המוצרים שלנו ניתן למצוא גם מדפסות לייזר, מדפסות משולבת מחודשות במצב מצויין.
לפני אספקת מדפסות ללקוח, המדפסת נבדקת בצורה יסודית במעבדות החברה.

חברת קופיטק מאפשרת ללקוחותיה לקבל שירות מלא חלקים, מתכלים ושירות בכל רחבי הארץ.
השירות כולל מתן מענה מיידי לכל בעיה באתר הלקוח על ידי צוות של טכנאי שטח מנוסים, בעלי ידע נרחב בעולם ההדפסה, הצילום, המחשוב והרשתות.
הניסיון הרחב שצברה החברה בתחום הצילום וההדפסה במהלך השנים והיקף הלקוחות העצום מציבים את קופיטק כחברה המובילה בענף המיכון המשרדי בישראל.

קופיטק מציעה תפיסה חדשנית לניהול הפקת במסמכים בארגון TPM Total Print Management 
על פי מחקרים שנעשו במספר שווקים ומדינות, התגלה כי ארגון מוציא בממוצע בין 3 ל 6 אחוז מכלל המחזור החודשי על הדפסה, צילום וקבלת פקסים. על ידי ניהול נכון של מערך הפלט המודפס ניתן לחסוך עד 30% מההוצאות.

הפתרון מספק מענה כולל לניהול הפלט המודפס ומורכב מניתוח והבנת התהליכים בארגון, איסוף נתונים מהשטח, זיהוי בעיות ופערים, בדיקת הוצאות קיימות ובניית תוכנית לשיפור המצב הקיים והוזלת עלויות.
התהליך מתבצע בצצמוד לפעילות הלקוח והיעדים ומטרות התהליך מוגדרים בצורה משותפת.
כחלק מהתהליך, אנו מתקינים תוכנת ניהול ובקרה מתקדמת המבצעת מדידה של כלל הציוד המחובר ברשת הארגון ללא תלות ביצרן מדפסת מסוים. התוכנה מבצעת בדיקה של היקף ההדפסות בכל אחת מדפסות הרשת המחוברות בארגון ומציגה את הנתונים בדוח מפורט.
לאחר סיום האפיון ובניית התוכנית, אנו מתקינים כלי תוכנה וחומרה משלימים המסיעים להורדת העלויות ולבקרה שוטפת על פעילות הצילום וההדפסה בארגון.

בנוסף, ניתן להגדיר חוקי הדפסה שונים המסייעים להפחתה נוספת של עלויות בצורה מרוכזת, כגון: הדפסה דו צדדית, שינוי רזולוציית ההדפסה, הדפסה בצבע או בשחור לבן וכדומה. 

ניתן לשלוט על כל מדפסת בנפרד על ידי שימוש בבקרי הדפסה מתקדמים: הזנת קוד אישי, כרטיס מגע וכרטיס קרבה ולקבל תמונה מלאה על כלל הארגון על ידי שימוש בתוכנות מתאימות.


לקופיטק ניסיון עשיר בפתרונות הדפסה מתקדמים המאפשרים שליטה ובקרה ברמה של כל מדפסת בארגון. הפתרון כולל תוכנת ניהול ובקרה ובקרים המאפשרים למשתמש לשחרר את ההדפסות ששלח בצורה מבוקרת מכל נקודת הדפסה רצויה.


מדפסת לייזרנשמח לסייע לך להתאים את הציוד המתאים ביותר עבורך, התקשר עכשיו ואיש מכירות יגיע עד אליך!הדרכה לבחירת מדפסות
קופיטק מתמחה בתחום בפתרונות צילום והדפסה לחברות ולארגונים.
ניסיונה העשיר של החברה באפיון צרכי הלקוח והתאמת המדפסת המתאימה ביותר עבור הלקוח בצורה אובייקטיבית וללא העדפה מראש של יצרן מדפסת מסוים, תרמו לכך שחברת קופיטק נתפסת היום בשוק במקומי כמומחית בתחום המדפסות


בקצרה על עולם המדפסות
כדי לפשט את עולם המדפסות, ניתן לחלק אותו לשני סוגים עיקריים – מדפסת לייזר למשרד ומדפסת הזרקת דיו לבית.
מדפסת הלייזר יקרה ומורכבת יותר לתפעול שוטף מאשר מדפסת הזרקת הדיו. מדפסת הלייזר מתאימה לעומסי עבודה גדולים ועל כן מדפסת מסוג זה מהירה,אמינה וחזקה יותר.