חיסכוןקופיטק מאפשרת לך לחסוך לך הרבה כסף תוך שיפור תהליך הפת המסמכים בארגון שלך.

קופיטק פועלת בשיטה של ניהול מערך ההדפסות (MPS) – ניהול אקטיבי של כלל המדפסות בארגון ושל תהליכי העבודה הקשורים לכך. בזכות העבודה בשיטה זו ( MPS ) אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את הדברים הבאים:

שקיפות בעלויות במערכת ניהול הדפסות חוסכת טונר למדפסת.

כל ההוצאות מרוכזות בחשבונית אחת בחלוקה למדפסות לפי מיקומים ומחלקות. תוכל לדעת בקלות מה ההוצאות של כל מדפסת בצורה שקופה בחתך כלל ארגוני. שיטה זו יכולה להוביל ליתרון גדול בחסכון של טונר למדפסת וחסכון של כסף גדול לעסק שלך.

התאמת הציוד למשתמש

במערכת ניהול הדפסות תוכל לדעת בדיוק כמה מדפסות קיימות בכל מחלקה בארגון שלך, וכמה דפסים הודפסו בכל מדפסת. תוכל לדעת אם היכולות של כל מדפסת מתאימות לתפוקה החודשית של כל משתמש ולצרכים שלו.

הפחתת ציוד

לאורך הזמן השימוש במערכת ניהול הדפסות יגרום לצמצום מגוון הדגמים השונים הקיימים בארגון והגעה למספר קטן של דגמים שמספקים מענה מיטיבי לצרכי המשתמשים. בין שאר הדברים שהחברה תוכל לחסוך בהם הוא טונר למדפסת. בנוסף מספר המדפסות יצטמצם והארגון יעבור בהדרגה למרכזי הדפסות שיספקו מענה מלא לצרכים תוך הפחתת העלויות.

הבנת התמונה הכוללת הודות לניהול כלל המדפסות במקום מרכזי אחד.

כל ההחלטות לגבי המדפסות ייקחו בחשבון את הצרכים של כלל הארגון וכלל המשתמשים וכתוצאה מכך יימנעו כפילויות והניצול של הציוד יהיה אופטימאלי.

פינוי משאבי הארגון

הפחתת הצורך בריבוי עובדים לניהול ולתמיכה במדפסות ובתהליכי ההדפסה יגרום לצמצום בכמות המשימות הכרוכות בהזמנה וטיפול במתכלים ובהם טונר למדפסת, לצמצום מספר הפניות לבקשת תמיכה במשתמשים ולצמצום מספר החשבוניות המופקות בכל חודש בנוגע להפעלת מערך ההדפסות בארגון. העובדים יוכלו להתרכז בביצוע המשימות החשובות והעיקריות שלה, תוך הגברת יעילות העבודה

הרווח הגדול ביותר מגיע לידי ביטוי כאשר אתה מאפשר לחברת קופיטק לנהל את מערך המדפסות בארגון שלך

הצטרף לאלפי החברות שכבר עובדים איתנו( כדוגמת מכבי שירותי בריאות, סונול, הראל, ועוד רבים אחרים) ותתחיל לחסוך ולהתייעל

התקשר עכשיו 1700-50-20-19 או השאר פרטים 

נשמח לחזור אליך בהקדם!