ביקור ראש העיר יונה יהב


ראש עיריית חיפה יונה יהב ביקר במשרדי קבוצת קופיטק בצ'ק פוסט המעסיקה 150 עובדים והתרשם מהפעילות העניפה. מנכ''ל החברה יוסי איצקוביץ והסמנכ''ל אמיר איצקוביץ ברכו את יהב על ההשקעות הגדולות במתחם הצ'ק פוסט הצפוני אשר נחנך השבוע.

 

מאת: שמעון בן עמי

בקבוצת קופיטק מברכים על שדרוג התשתיות באזור התעשייה הצפוני של הצ'ק פוסט:ראש עיריית חיפה יונה יהב התארח בבניין קבוצת קופיטק בצ'ק פוסט והתרשם מהפעילות העניפה.

 

ראש עיריית חיפה יונה יהב ביקר ערב ראש השנה במתחם קבוצת קופיטק, מובילה בתחום המיכון המשרדי, כאורחם של מנכ"ל הקבוצה יוסי איצקוביץ וסמנכ"ל הקבוצה אמיר איצקוביץ.מנכ"ל קבוצת קופיטק יוסי איצקוביץ והסמנכ"ל אמיר איצקוביץ אירחו את ראש העיר, ובירכו אותו על ההשקעות העצומות שמבצעת העירייה בתשתיות באזור הצ'ק פוסט הצפוני.

 

אמיר איצקוביץ, סמנכ"ל קופיטק, המעסיקה 150 עובדים, מרביתם מאזור הצפון: " אחת מהסיבות להחלטה להרחיב את המרכז הלוגיסטי בחיפה הינן ההשקעות העצומות של עיריית חיפה בתשתיות".

 

יהב סייר יחד עם יוסי ואמיר איצקוביץ בקומת המפעל לחידוש מכונות ומוקד השירות משם המשיך לקומה השניה לבית דפוס הדיגטלי אלתן והתרשם מהחידושים הטכנולוגיים האחרונים בעולם הדפוס הדיגיטלי. במהלך הביקור שוחח יהב עם העובדים ובירך אותם לרגל השנה החדשה.

 

הביקור המשיך בקומת ההנהלה שם נפגש יהב עם יוסי איצקוביץ ואמיר איצקוביץ ושמע מהם על התוכניות העתידיות של קבוצת קופיטק שכוללת בין היתר הקמת מרכז לוגיסטי חדש על שטח 3000 מ"ר.

 

אמיר איצקוביץ סיפר ליהב כי אחת הסיבות להחלטה להרחיב את המרכז הלוגיסטי בחיפה נעוצה בהשקעות העצומות של עיריית חיפה בתשתיות בעיר ובפרט במתחם הצ'ק פוסט.

 

יצויין כי קבוצת קופיטק מעסיקה כ-150 עובדים, מרביתם תושבי האזר ולה שתי חברות בנות-אלתן וקופימדיה.

 

יהב אמר בסיום הביקור: "התרשמתי מהעשייה הרבה, מהפעילות העניפה ומעוצמתה של קבוצת קופיטק".

 

בסיום הביקור העניקו יוסי ואמיר איצקוביץ ליהב לוח שנה שהופק במהדורה מיוחדת לרגל הביקור ועליו מודפסות תמונות נוף מרהיבות של העיר חיפה וכמו כן ספל עליו הדפיסו בחנות קופימדיה תמונה פנורמית של נמל חיפה.

 

קודם לכן השתתפו יוסי ואמיר איצקוביץ בטקס החנוכה של מתחם הצ'ק פוסט הצפוני המשודרג, ובין השאר פגשו את מנכ"ל יפה נוף ערן לויטה והודו על שדרוג התשתיות באזור.

 

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים