אודות חברת קופיטק

 

קבוצת קופיטק פועלת בשוק העולמי והארצי משנת 1988 ומתמחה במתן פתרונות כוללים למשרד המודרני והתמחות בתחום  צילום והדפסה מתקדמים לארגון. החברה מייבאת, משווקת ומפיצה מדפסות, מכונות צילום, מכונות משולבות, מחשבים, מחשבים ניידים, מסכים, טאבלטים, סורקים, מגרסות ומקרנים.

קופיטק הינה היבואנית הרשמית בישראל של מכונות צילום למשרד מתוצרת        CANON

מכונות הצילום היפניות האיכותיות והטובות ביותר בעולם !

קופיטק מייבאת, משווקת ומספקת שרות ארצי באתר הלקוח  למגוון מותגים מובילים: 
 

מיום היווסדה, קופיטק מקפידה על מקצועיות ומצויינות במתן  פתרונות ושרות לארגון, תוך כדי שימת דגש על שרות ללא דופי ומיקוד הלקוח בראש סדר העדיפות על מנת לספק לו את כל צרכיו ולאפשר לארגון פעילות שוטפת.

הניסיון הרב שצברה החברה בביצוע מוצלח של אלפי פרוייקטים, בשילוב הגודל והיקף הפעילות מאפשרים לקבוצת קופיטק להציע סל רחב של שרותים ופתרונות תחת קורת גג אחת.

בעולם האתגרי של היום, כשהוצאות הנייר וההדפסה תופסות חלק גבוה מכלל תקציב האירגון, קופיטק פועלת על מנת לייעל ולהוזיל  את  העלויות ולספק שקט תעשייתי.

קופיטק מתמחה בביצוע תהליך מיפוי  ואיפיון יסודי ומקיף של צרכי המשתמשים, איסוף מידע באמצעות תוכנות לניטור הדפסות וניתוח תהליכי העבודה. כתוצאה מניתוח הנתונים,  קופיטק מציעה ללקוח פתרון כולל שמייעל  את תהליך הפקת המסמכים תוך כדי חיסכון של עד 40% בעלויות!

קופיטק הינה בעלת תו תקן ISO 9001:2008 מטעם מכון התקנים הישראלי.

החברה נבחנה ונמצאה כמתאימה לדרישות התקן הישראלי והתקן הבינלאומי בתחום יבוא, מכירה, השכרה ושרות אחזקה. 

קופיטק הינה ספקית מוכרת של מוסדות וארגונים גדולים ונותנת שרות לאלפי לקוחות ומשתמשים מכל ענפי המשק ובכל רחבי הארץ.

קופיטק מקפידה על סביבה ירוקה - שימוש חוזר במתכלים, חיסכון בנייר ומכשירים חוסכי אנרגיה וכך אתם הלקוחות מעודדים ללא כל מאמץ שימוש במוצרים ידידותיים לסביבה.

חברתנו מפעילה מערך שרות ארצי ומהיר:
> מוקד שרות לקוחות גדול ומקצועי
> מוקד שימור לקוחות
> מוקד שילוח טכנאים ארצי - המפעיל כ-50 טכנאים בפריסה ארצית
> Help desk - אנשי מחשוב אשר תומכים בלקוח מרחוק ויודעים לתת פיתרון בזמן אמת

כל אלו יחדיו מאפשרים ליצור קשר אישי עם הלקוח ומעניקים פתרון מידי לצרכיו.

קופימדיה – רשת מרכזי צילום מסמכים הכוללת שמונה סניפים ברחבי הארץ ירושלים, פתח תקווה, חיפה, עמק הירדן, שדרות, באר שבע וגליל מערבי.

אלתן -בית דפוס דיגיטלי משוכלל וממוכן. ייחודה של אלתן הינו במתן פתרונות כוללים ומיידים להיקפי עבודה גדולים. אלתן ערוכה לקבל קבצים או לעבוד על פי סריקה ובנוסף, ניתן לקבל את כל סוגי הכריכות (כולל כריכה קשה) ופתרונות למינציה לגימור איכותי ביותר.
חלק ניכר המעבודה מיועד ללקוחות בחו"ל.

 

צרו עימי קשר!

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

 

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר

המהפכה של קנון במשרד שלך צבע במחיר - שחור!

חדש בקופיטק - מכונת צילום צבעונית במחיר של מכונת צילום שחור לבן בלבד.

צור קשר לפרטים נוספים