פתיחת קריאת שרות


לקוח יקר

הגעת למערכת לפתיחת קריאת שרות אוטומטית. שרות זה נועד להקל עליך ומעניק לך יכולת לפתוח קריאת שרות ללא המתנה למענה טלפוני!

השלבים הם:

1.הכן את מספר המכונה (מספרה הסריאלי המופיע על גבי המדבקה שמודבקת בחזית המכונה)

2. יש להזין את כל המספר באותיות גדולות (CAPS LOCK)

3. המערכת תציג בפניך את פרטי המכונה שלך.

4. שים לב: יש למלא את כל השדות המופיעים במסך , במידה והנך פותח קריאת שרות להזמנת טונר , חובה להזין את שדות המונה הרלוונטי, במידה ומדובר במכונה צבעונית יש להזין גם את המונה הצבעוני של המכונה.

  לפתיחת קריאת שרות לחץ כאן  

 

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר
paper plain icon
צרו קשר וקבלו שירות
x סגירה
רוצים שנחזור אליכם? השאירו פנייתכם כאן