איך למצוא מדפסת מומלצת לעסק?

בבחירת מדפסת לעסק חשוב שהיא תהיה מותאמת לצרכים הספציפים של העסק בהתאם לנקודות הבאות

 


כל עסק זקוק למדפסת, ולמכשירים משרדיים אחרים והטכנולוגיה של היום מציעה לנו שלל אפשרויות בתחום. מציאת מדפסת מומלצת אינה פשוטה ולא כל מדפסת שטובה עבור עסק אחד תשרת נכון גם עסק אחר. 

התאמתה של המדפסת לעסק תלויה בשירות שאנו זקוקים לו, בכמות השימוש במדפסת ועוד. מומחי חברת קופיטק, החברה המתקדמת בישראל בתחום המיכון המשרדי מסבירים על בחירת המדפסת המומלצת לעסק שלכם.


הגדרת הצרכים


הגדרת הצרכים היא הנקודה החשובה ביותר בבואכם לקנות מדפסת. האם אתם צריכים הדפיס בה מסמכים כתובים או שתזקקו לה גם לצורך הדפסת גרפים ותמונות? האם אתם צריכים הדפסות צבע או ששחור-לבן יספיק? מהן הכמויות הצפויות של השימוש בכל אחת מהפונקציות של המדפסת?


מדפסת מושלמת לעסק היא תוצאה של התאמת צרכי העסק לנתוני המדפסת, ולכן רק לאחר הגדרה מדויקת ככל האפשר של הצרכים של העסק תוכלו להתחיל לחפש את המדפסת המושלמת עבורכם.

 

במה צריך להתחשב?המומחים שלנו עורכים הדרכות ומסייעים למצוא את המדפסת המושלמת. לפניכם כמה נתונים שיש להתחשב בהם:


• מדפסות מגיעות עם יכולת רזולוציה משתנה. הרזולוציה הרגילה מספיקה להדפסות של מסמכים רגילים, אך אם אתם זקוקים להדפסת יישומים גרפיים, מצגות ותמונות תזדקקו למדפסת בעלת רזולוציה גבוהה יותר.


• מדפסות הלייזר מדפיסות די מהר בסך הכל. אם אתם זקוקים להדפסה למספר עובדים נמוך יחסית, ולשימושם בלבד, תוכלו להסתפק במהירות של 12-20 דפים לדקה. אם משתמשים במדפסת לצורך הדפסת תכנים מסוימים ללקוחות הנמצאים במקום או שהמדפסת משרתת כמות גדולה של משתמשים, כדאי לרכוש מדפסות מהירות יותר, היכולות להדפיס גם 60 דפים בדקה.


• ככל שהשימוש במדפסת נרחב יותר וכמות המשתמשים בה גדולה יותר כך יש צורך בזכרון גדול יותר.


• מדפסת משולבת היא מדפסת מומלצת עבור עסקים קטנים, והיא צריכה להיות ידידותית למשתמש מכל בחינה. מדפסת משולבת אינה מומלצת, בדרך כלל, לעסקים גדולים.


• אל תשכחו לבדוק תמיד מהו השירות שכלול ברכישת המדפסת ומה כוללת האחריות עליה. רצוי לקבל שירות מקיף ככל האפשר, כמובן, ואחריות על כל החלקים והתפעול. חברות אמינות ומקצועיות מעניקות שירות מלא ואחריות כוללת בעת רכישת מדפסת או מכשור אחר.

 

 מדפסת מומלצת | קופיטק מדפסות


 

 

 

 

 

 


 

<