מדפסת מומלצת – כל אחד והמדפסת שלו

איך תמצאו מדפסת מומלצת עבורכם, ואילו סוגי מדפסות קיימים כיום

 

כיום קיימות בשוק עשרות מדפסות שונות, בעלות תכונות שונות המשרתות מטרות שונות. כאשר קונים מדפסת, כדאי ורצוי להתחיל את הקנייה בהחלטה – מה ישרת אותי בצורה הטובה ביותר בעת קנייה של מדפסת? בעת הבחירה מתוך שלל המדפסות בחנויות, תוביל אתכם הפונקציה אשר חשובה לכם ביותר. לכן, איך תמצאו מדפסת מומלצת עבורכם, ואילו סוגי מדפסות קיימים כיום?

 

מדפסת מומלצת - מגוון רחב של מוצרים 

 

כיום יש חברות גדולות שנחשבות מומחיות בייצור מדפסות (כמו HP, קאנון, BROTHER...). אך בניגוד לשנים קודמות, מגוון התכונות השתנה מאוד. מעבר להספקים חשמליים, גדלים ומהירויות הדפסה, אפשר להבחין כיום בין ארבעה סוגים עיקריים של מדפסות:

 

  • מדפסת הזרקת דיו – זהו הסוג הנפוץ ביותר של מדפסות כיום, והן נמצאות בעיקר בבתים. הן מצליחות להגיע לאיכות טובה, ויכולות להדפיס בצבע וגם בשחור לבן. עלותן נמוכה, וקל לתחזק אותן, והן מחזיקות זמן רב בשימוש ביתי.

 

  • מדפסת לייזר – סוג זה מתאים בעיקר למי שמדפיס בכמויות גדולות. מדפסת מסוג כזה היא מהירה במיוחד, והיא מדפסת מומלצת בעיקר למשרדים.

 

  • מדפסת אלחוטית – מדפסות אלה הולכות ותופסות תאוצה לאחרונה, בעקבות הכיוון של העלמת הכבלים והפיכת המכשירים אלחוטיים. חלקן מתחברות באמצעות בלוטות', וחלקן באמצעות כרטיס רשת, אך כולן מדפיסות באותה האיכות.

 

  • מדפסת משולבת – סוג זה מתאים במיוחד למשרדים קטנים או ביתיים, כיוון שהוא מרכז פונקציות של כמה מכשירים יחד. היתרון שלו הוא בחסכון משמעותי של מקום ועלות עבור כל מכשיר בנפרד, אך החסרון הוא שבמידה והמכשיר נפגם – כל הפונקציות מושבתות.

 

בחירה של מדפסת מומלצת לפי הצורך

 

החלטת לקנות מדפסת מומלצת חדשה? כדאי לקרוא ולהכיר את הפונקציות השונות של כל מדפסת. לכל חברה המייצרת מדפסות כיום יש נקודות תורפה, ולכל מדפסת יש יתרונות וחסרונות. במידה וחיפשת מדפסת מומלצת עבורך, נשמח לסייע לך! אצלנו בקופיטק יש מגוון רחב של מדפסות, ותוכל להשוות ביניהן על פי התכונות השונות שלהן.

עובדי החנות שלנו ישמחו לסייע לך ולייעץ לך במקצועיות ובאדיבות, כך שתחזור הביתה עם המדפסת הטובה ביותר עבורך. צור איתנו קשר כבר היום, ונעזור לך להחליט!

נניח שאני מנהל שרוצה לקנות מדפסת מומלצת למשרד שלי, ולהבדיל, נניח שאני מנהל של חברת ענק שרוצה לבצע רכישה עצומה של ציוד משרדי ובכלל זה מדפסות ומכונות צילום. איך אני מקבל בכל מצב את החלטת הרכש האיכותית, היעילה והחסכונית ביותר? כדאי ללמוד ממגוון הפתרונות וההתאמות שיודעת לספק חברת קופיטק שהניסיון, הידע המקצועי והיקף הלקוחות העצום שלה, מציבים אותה כחברה המומחית והמובילה בענף המיכון המשרדי בישראל.

מדפסת מומלצת 

על מנת לבצע רכישה, גדולה כקטנה בתחום המדפסות ומכונות הצילום, כמו בהרבה תחומים אחרים, צריך למצוא את מי שיספק עבורנו תמונה רחבה ואמינה ככל הניתן על בסיס ניסיון רב ככל הניתן, מתוך עבודה בשטח האמור. כדי לקבוע כי אכן כך המצב צריך לראות שאותו מקור, אותו גוף או חברה, יציע לנו היקף רחב ככל הניתן של מוצרים, ללא משוא פנים או העדפה של חברות כאלו ואחרות ממניעים אינטרסנטיים, אלא יראה רק את הצרכים שלנו כלקוחות. חשוב גם שאותו מגוון מוצרים נרחב המוצע לנו, ימוין לפי סוגי מדפסות ולפי היקפי השימוש הצפויים
בהן לצורך יעילות מרבית.

מדדים לבחירת הספקית - מדפסת מומלצת 


אם כך, קודם שקונים מדפסות למשרד  או מדפסת מומלצת חשוב לבדוק מי הספק של המדפסות. האם קיימת התמחות של אותה חברה באפיון צרכינו כלקוחות, לשם מציאת המדפסת האופטימלית עבורנו? חשוב גם לוודא את מידת היסודיות שבה נבדקת המדפסת לפני אספקתה לנו כלקוחות. האם, למשל, היא נבדקת במעבדות החברה? כך לגבי השירות השוטף שנקבל מהחברה- האם יינתן שירות מלא של חלקי חילוף? האם השירות יהיה נגיש בכל חלק של הארץ שנצטרך? מה רמת הטיפול הטכני בבעיות? ועוד.


תן להם לנהל ולחסוך עבורך

אם כבר מדברים על קניית מדפסות למשרד, אולי, במידה ואתה לקוח גדול או אפילו בינוני, נכון וכדאי לך לתת לספקית המדפסות שלך לנהל עבורך את מערך ההדפסות כולו. סביר להניח שיש לחברה אמינות, ידע, הבנה ויכולת ניתוח, ולא לתת להם לנהל את המערך ת היה פשוט
טעות כלכלית. ניהול נכון של מערך ההדפסות יכול לחסוך בהוצאות הצורה משמעותית, ולאפשר למנהלים להתעסק בניהול העבודה ולא במעקב אחרי הדפסות מיותרות.

 


מדפסת מומלצת


 

 

 

מדפסת מומלצת

 

 

 

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר
paper plain icon
צרו קשר וקבלו שירות
x סגירה
רוצים שנחזור אליכם? השאירו פנייתכם כאן