מדפסת למשרד היא מדפסת משולבת

מדפסת למשרד יכולה להיות מתוחכמת פחות או יותר, והמחיר יהיה בהתאם, גבוה או נמוך יותר. מספר פרמטרים ישפיעו על המחירים


בעבר הלא רחוק הצטיידות במכשירים "מתקדמים" למשרד חייבה רכישת מספר מכשירים שונים: מכונת צילום הייתה המכשיר הראשון, מדפסת למשרד הייתה המכשיר השני, אחריה פקס, ולבסוף סורק, שהיה מכשיר מותרות יחסית. היום הכל הרבה יותר פשוט וניתן לרכוש מכשיר

אחד – מדפסת משולבת, המאפשר להינות מכל הפונקציות יחד, תוך חיסכון בעלויות ומקום.  מומחי חברת קופיטק, המתמחה בפתרונות כוללים למשרד המודרני, מסבירים על מדפסת משולבת במשרד. 

מדפסת למשרד

כמה מתוחכמת המדפסת שלך?

מדפסת למשרד יכולה להיות מתוחכמת פחות או יותר, והמחיר יהיה בהתאם, גבוה או נמוך יותר. הפרמטרים שישפיעו על רמת התחכום ורמת המחיר הם:

  • כמות הדפים שניתן להכניס למגירה בפעם אחת, הקובעת כל כמה זמן יש למלא את המגירה מחדש.
  • FEEDER – חריץ להזנת מסמכים אוטומטית על פי הגדרה.
  • חיבור אפשרי של המדפסת לרשת האינטרנט על ידי כבל תקשורת או חיבור אלחוטי.
  • הדפסה מרחוק על ידי פקודה ממכשיר הטלפון הנייד המאפשרת להדפיס במשרד מסמכים שהתקבלו בטלפון.
  • אפליקציות תפעול שונות שיכולות להיות מותקנות על המדפסת. עצם האפשרות להתקין את האפליקציות הופכת את המדפסת למתוחכמת יותר ויקרה יותר.

תכונות של מדפסת למשרד

בנוסף על פרמטרים אלה ישנם כמובן הפרמטרים הקבועים הקיימים בכל מדפסת משולבת למשרד, שגם להם חלק בקביעת המחיר הסופי של המדפסת כמו איכות העבודה, מהירות ההדפסה, רזולוציית הסריקה, אפשרויות הזכרון השונות של המכשיר ועוד.

מדפסת משרדית אינה מדפסת ביתית

מדפסות המיועדות לשימוש ביתי אינן מתאימות לשימוש משרדי, גם כשמדובר במשרד קטן והן מותאמות להיקף עבודה קטן. אל תתפתו לקנות מדפסת בייתית למשרד בשל מחירה הנמוך יחסית, שכן יהיה לזה מחיר גבוה בתקלות ובלאי.

מדפסת למשרדאיפה קונים מדפסת למשרד

אפשר, כמובן, לקנות מדפסת למשרד דרך האינטרנט ולקבל אותה במשלוח עד הבית, אך ההמלצה שלנו היא למצוא חברה שמתמחה במדפסות כדי שמומחי החברה יוכלו לעזור לכם להתאים לצרכיכם את המדפסת הטובה ביותר בהתאם לתקציב, ויספקו את כל ההסברים הדרושים

להפעלתה התקינה. כמובן ששירות אחזקה ותיקונים של המדפסת חיוני גם הוא, וחברה טובה תדאג גם לזה, אם כי בתשלום נוסף.

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר
paper plain icon
צרו קשר וקבלו שירות
x סגירה
רוצים שנחזור אליכם? השאירו פנייתכם כאן