מדפסת למשרד היא מדפסת משולבת

מדפסת למשרד יכולה להיות מתוחכמת פחות או יותר, והמחיר יהיה בהתאם, גבוה או נמוך יותר. מספר פרמטרים ישפיעו על המחירים

 

 


בעבר הלא רחוק הצטיידות במכשירים "מתקדמים" למשרד חייבה רכישת מספר מכשירים שונים: מכונת צילום הייתה המכשיר הראשון, מדפסת למשרד הייתה המכשיר השני, אחריה פקס, ולבסוף סורק, שהיה מכשיר מותרות יחסית. היום הכל הרבה יותר פשוט וניתן לרכוש מכשיר

אחד – מדפסת משולבת, המאפשר להינות מכל הפונקציות יחד, תוך חיסכון בעלויות ומקום.  מומחי חברת קופיטק, המתמחה בפתרונות כוללים למשרד המודרני, מסבירים על מדפסת משולבת במשרד. 

 

כמה מתוחכמת המדפסת שלך?


מדפסת למשרד יכולה להיות מתוחכמת פחות או יותר, והמחיר יהיה בהתאם, גבוה או נמוך יותר. הפרמטרים שישפיעו על רמת התחכום ורמת המחיר הם:

  • כמות הדפים שניתן להכניס למגירה בפעם אחת, הקובעת כל כמה זמן יש למלא את המגירה מחדש.
  • FEEDER – חריץ להזנת מסמכים אוטומטית על פי הגדרה.
  • חיבור אפשרי של המדפסת לרשת האינטרנט על ידי כבל תקשורת או חיבור אלחוטי.
  • הדפסה מרחוק על ידי פקודה ממכשיר הטלפון הנייד המאפשרת להדפיס במשרד מסמכים שהתקבלו בטלפון.
  • אפליקציות תפעול שונות שיכולות להיות מותקנות על המדפסת. עצם האפשרות להתקין את האפליקציות הופכת את המדפסת למתוחכמת יותר ויקרה יותר.

 

 

תכונות של מדפסת למשרד

 

בנוסף על פרמטרים אלה ישנם כמובן הפרמטרים הקבועים הקיימים בכל מדפסת משולבת למשרד, שגם להם חלק בקביעת המחיר הסופי של המדפסת כמו איכות העבודה, מהירות ההדפסה, רזולוציית הסריקה, אפשרויות הזכרון השונות של המכשיר ועוד.

 

מדפסת משרדית אינה מדפסת ביתית

 

מדפסות המיועדות לשימוש ביתי אינן מתאימות לשימוש משרדי, גם כשמדובר במשרד קטן והן מותאמות להיקף עבודה קטן. אל תתפתו לקנות מדפסת בייתית למשרד בשל מחירה הנמוך יחסית, שכן יהיה לזה מחיר גבוה בתקלות ובלאי.

 

איפה קונים מדפסת למשרד


אפשר, כמובן, לקנות מדפסת למשרד דרך האינטרנט ולקבל אותה במשלוח עד הבית, אך ההמלצה שלנו היא למצוא חברה שמתמחה במדפסות כדי שמומחי החברה יוכלו לעזור לכם להתאים לצרכיכם את המדפסת הטובה ביותר בהתאם לתקציב, ויספקו את כל ההסברים הדרושים

להפעלתה התקינה. כמובן ששירות אחזקה ותיקונים של המדפסת חיוני גם הוא, וחברה טובה תדאג גם לזה, אם כי בתשלום נוסף.


 מדפסת למשרד


 

 

 

מדפסת למשרד

 

 

 


 

<