הדפסה צבעונית

מדפסות לייזר נחשבות למדפסות המהירות והאמינות ביותר כיום. כמעט בכל בית ומשרד כיום תוכלו למצוא מדפסת לייזר איכותית.

 

 

 

מדפסות לייזר נחשבות למדפסות המהירות והאמינות ביותר כיום. כמעט בכל בית ומשרד כיום תוכלו למצוא מדפסת לייזר איכותית.

 


ישנם יתרונות רבים למדפסות אלו אשר הופכים אותם לפופולריים כל כך. כיום ישנה מדפסת לייזר צבעונית שמתאימה גם לאלה הזקוקים להדפסה מסוג זה. על אף שהדפסה זו אינה נפוצה כמו הדפסה בשחור לבן אך משמשת לרוב גופים וחברות שונות, לעתים אפילו מדי יום.

 

 

 

מהי מדפסת לייזר צבעונית?

 

מדפסת לייזר הנה מדפסת העושה שימוש בטכנולוגיית הדפסה מתקדמת. לא תראו דיו מרוח על הדף כמו שאולי נתקלתם בו בעבר במדפסות הדיו הרגילות, זאת מכיוון שהלייזר מבצע סוג של צריבה לאבקת הטונר על הדף ולא צובע אותה בדיו.

 

 

כך שמדובר בהתקדמות טכנולוגית גם בתחום המדפסות. מדפסת לייזר צבעונית מבצעת אותה פעולה, אך פשוט עושה שימוש בדיו צבעוני.

 

 


מלבד איכות ההדפסה - למדפסת הלייזר ישנם יתרונות רבים אחרים:

 

 • מעט מאוד תקלות – נחשבות למדפסות עמידות לאורך זמן רב.

 

 • הדפסה מדויקת ואיכותית.

 

 • אפשרויות הדפסה על סוגי נייר שונים מכיוון שתהליך ההדפסה אינו מערב חום.

 

 • מהירות הדפסה הגבוהה ביותר – כ2-3 שניות לדף. הדפסה צבעונית לוקחת אולי שניה יותר לכל דף.

 

 • מגיעות בדגמים ועיצובים שונים שיכולים להתאים לטעם שונה של הלקוחות ולעיצוב פנים של המשרד/הבית שלכם.

 

 • יתרון כלכלי משמעותי – טונר עולה לעתים פי 2 מראש דיו רגיל (אשר בו נעשה שימוש במדפסות דיו רגילות), אך מספיק לכמות דפים הגדולה פי 5 לפחות מאשר זו שמספיק ראש הדיו הרגיל. המדפסת עצמה אומנם יקרה יותר, וודאי אם מדובר במדפסת משולבת, אך אין ספק כי מדובר בחסכון כלכלי לטווח ארוך.

 

 • מדפסת הלייזר מגיעה עם טונר מוכן להדפסה של כ-2000-3000 דפים ללא הצורך ברכישת טונר חדש ברכישת המדפסת.

 

 

יתרונות רבים אלה רק מחזקים את העובדה שאנשים רבים עוברים כיום ממדפסות רגילות למדפסות לייזר, לרוב בעקבות השיקול הכלכלי שבדבר. עם זאת, למדפסת לייזר צבעונית לרוב יש פחות שימוש מאשר למדפסת שחור לבן.

 

 

מרבית השימושים שנעשים במדפסת הלייזר הצבעונית היא בעבור הדפסת שער לכריכה, תכנית עסקית, עבודה אקדמית וכד'. כאשר מדובר בהסכם עבודה פשוט למשל, הדפסת חומרים מהאינטרנט לצורך איסוף מידע ולימוד או בעבור שימוש אחר – לרוב הדפסה בשחור לבן תספיק לנו.

 

כיצד נבחר מדפסת המתאימה לנו ?

 


כיצד נבחר מדפסת המתאימה לנו?

 

ישנם סוגים רבים ושונים של מדפסות לייזר בכלל, מדפסות לייזר צבעוניות ומדפסות משולבות. לכל אחד ישנם שימושים אחרים למדפסת שלו ולכן יכול לחסויות עלויות רבות ברכישת המכשיר עצמו וכן עלויות התחזוקה והתפעול שלו.

 

 • מחיר – האם המחיר באמת משחק פקטור באיכות המדפסת? לרוב כאשר מדובר במוצר שמחירו גבוה יותר, כך אנו נוטים להאמין כי מדובר במוצר איכותי יותר. כאשר מדובר במכשיר אלקטרוני בכלל ובמדפסות בפרט, המחיר כן משחק פקטור חשוב. הסיבה לכך היא שרכיבי הייצור ועלויותיהם ככל הנראה איכותיים וגבוהים יותר ולכן המדפסת הנה יקרה יותר. אין ספק כי רכישת מדפסת מחברה שהיא מותג בתחום, עשויה לייקר לכם את עלות המדפסת, אך במקרה הזה המותג עשוי להבטיח לכם את האיכות.

 

 • החברה יצרנית – אם כבר נגענו בנושא המותג, הרי שישנן חברות הנחשבות למותג בתחום המדפסות וישנן יצרניות אשר עדיין נחשבות לטובות, אך פחות מאלו הנחשבות לחזקות ביותר. בבואכם לרכישת מדפסת לייזר צבעונית חשוב מאוד להכיר את היצרניות השונות, איזו מהן מובילה בתחומה ואיזו נחשבת לחלשה יותר?

 

 • מהירות ההדפסה – מדפסות הלייזר ידועות במהירות ההדפסה שלהן. וודאו כי אתם מקבלים מדפסת לייזר המדפיסה במהירות גבוהה.

 

 • איכות המכשיר – שמעו חוות דעת מעובדי החנות. האם הם שמעו על תלונות אודות סוג המכשיר שאתם רוצים לרכוש? קראו חוות דעת באינטרנט אודות אותו סוג המכשיר ובחנו את האמינות והאיכות של הדגם שאתם רוצים לרכוש.

 

 • אופן השימוש – האם אתם זקוקים למדפסת לצרכי הדפסה בלבד או גם לשימוש בסורק או בפקס? אם אינכם זקוקים לשירותים אלה תוכלו להסתפק במדפסת לייזר צבעונית רגילה ולא משולבת. זה לבטח יחסוך לכם עלויות רבות ברכישת המכשיר.

 

 • עלויות הטונר וכמות הדפים שהוא מספיק – בעוד מדפסת אחת עשויה להכיל טונר המספיק ל-2000 דפים ועולה 350 ₪, ישנה מדפסת מדגם אחר אשר באותו מחיר תספיק ל-3000 דפים ויותר.

 

 

 מדפסת לייזר צבעונית

 

 

 

<