אודות חברת קופיטק

קבוצת קופיטק פועלת בשוק העולמי והארצי משנת 1988 ומתמחה במתן פתרונות כוללים למשרד המודרני והתמחות בתחום  צילום והדפסה מתקדמים לארגון. החברה מייבאת, משווקת ומפיצה מדפסות, מכונות צילום, מכונות משולבות, מחשבים, מחשבים ניידים, מסכים, טאבלטים, סורקים, מגרסות ומקרנים.

 

קופיטק מייבאת, משווקת ומספקת שרות ארצי באתר הלקוח  למגוון מותגים מובילים:

 

 

 

מיום היווסדה, קופיטק מקפידה על מקצועיות ומצויינות במתן  פתרונות ושרות לארגון , תוך כדי שימת דגש על שרות ללא דופי ומיקוד הלקוח בראש  סדר העדיפות על מנת לספק לו את כל צרכיו ולאפשר לארגון פעילות שוטפת.

הניסיון הרב שצברה החברה  בביצוע מוצלח של אלפי פרוייקטים, בשילוב הגודל והיקף הפעילות מאפשרים לקבוצת קופיטק להציע סל רחב של שרותים ופתרונות תחת קורת גג אחת.


בעולם האתגרי של היום, כשהוצאות הנייר וההדפסה תופסות חלק גבוה מכלל תקציב האירגון, קופיטק פועלת על מנת לייעל ולהוזיל  את  העלויות ולספק שקט תעשייתי.

קופיטק מתמחה בביצוע תהליך מיפוי  ואיפיון יסודי ומקיף של צרכי המשתמשים, איסוף מידע באמצעות תוכנות לניטור הדפסות וניתוח תהליכי העבודה. כתוצאה מניתוח הנתונים,  קופיטק מציעה ללקוח פתרון כולל שמייעל  את תהליך הפקת המסמכים תוך כדי חיסכון של עד 40% בעלויות!


קופיטק הינה בעלת תו תקן ISO 9001:2008 מטעם מכון התקנים הישראלי.

החברה נבחנה ונמצאה כמתאימה לדרישות התקן הישראלי והתקן הבינלאומי בתחום יבוא, מכירה, השכרה ושרות אחזקה. 


קופיטק הינה ספקית מוכרת של מוסדות וארגונים גדולים ונותנת שרות לאלפי לקוחות ומשתמשים מכל ענפי המשק ובכל רחבי הארץ.

קופיטק מקפידה על סביבה ירוקה - שימוש חוזר במתכלים, חיסכון בנייר ומכשירים חוסכי אנרגיה וכך אתם הלקוחות מעודדים ללא כל מאמץ שימוש במוצרים ידידותיים לסביבה.


חברתנו מפעילה מערך שרות ארצי ומהיר:
> מוקד שרות לקוחות גדול ומקצועי
> מוקד שימור לקוחות
> מוקד שילוח טכנאים ארצי - המפעיל כ-50 טכנאים בפריסה ארצית
> Help desk - אנשי מחשוב אשר תומכים בלקוח מרחוק ויודעים לתת פיתרון בזמן אמת

 

כל אלו יחדיו מאפשרים ליצור קשר אישי עם הלקוח ומעניקים פתרון מידי לצרכיו.

קופימדיה – רשת מרכזי צילום מסמכים הכוללת שמונה סניפים ברחבי הארץ ירושלים, פתח תקווה, חיפה, עמק הירדן, שדרות, באר שבע וגליל מערבי.

אלתן -בית דפוס דיגיטלי משוכלל וממוכן. ייחודה של אלתן הינו במתן פתרונות כוללים ומיידים להיקפי עבודה גדולים. אלתן ערוכה לקבל קבצים או לעבוד על פי סריקה ובנוסף, ניתן לקבל את כל סוגי הכריכות (כולל כריכה קשה) ופתרונות למינציה לגימור איכותי ביותר.
חלק ניכר המעבודה מיועד ללקוחות בחו"ל.

 

<