איזה מדפסת לייזר מומלצת לעסק שלי?

מדפסת לייזר מומלצת לעסקים בשל יתרונותיה הרבים, בעיקר בתחום מהירות ההדפסה ואיכותה

 

מדפסות לייזר הפכו לנפוצות מאוד בשנים האחרונות, בעיקר במשרדים ועסקים ומדפסות הדיו נשארו נחלתן של המדפסות הביתיות בלבד.

מדפסת לייזר מומלצת לעסקים בשל יתרונותיה הרבים בעיקר בתחום מהירות ההדפסה ואיכותה, ונראה שלא רחוק היום בו הלייזר יככב גם במדפסות הביתיות ואת מדפסות הדיו ניתן יהיה למצוא במוזיאונים בלבד.


מומחי חברת קופיטק, המתמחה במתן פתרונות כוללים למשרד המודרני, מסבירים על בחירת מדפסת הלייזר המומלצת לעסק שלכם.


עומס העבודה


ברוב המשרדים ישנו יותר מעובד אחד ולפעמים מדובר בכמה עשרות עובדים שכולם זקוקים לשירותיה של המדפסת. מדפסת לייזר מומלצת צריכה לעמוד בעומס עבודה מסוים בהתאם לכמות המשתמשים בה. עומס העבודה הצפוי למדפסת הוא קריטי בבחירת סוג המדפסת שתשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שכן לכל מדפסת ישנה כמות הדפסות חודשית שהיא יכולה לעמוד בה, בהתאם להגדרות היצרן. עומס יתר, מעבר לכמות המצוינת עלולה לפגום במדפסת, לקצר את חייה ואף לבטל את האחריות על התפעול.


קריאת קבצים


רוב מדפסות הלייזר יכולות להתמודד עם רוב סוגי המסמכים, בוודאי עם אלה הסטנדרטיים. יחד עם זאת, אם אתם יודעים שאתם עומדים להדפיס קבצים מסוגים שאינם סטנדרטיים כמו PDF לדוגמא, או לינוקס, כדאי לוודא מראש שהמדפסת יודעת להתמודד איתם.


כמה זה עולה לנו


עלויות התחזוקה של המדפסות שונות מאוד בין מדפסת למדפסת וכוללת בעיקר את החלפת הטונר לפי הצורך. מן הסתם משרדים גדולים יידרשו ליותר טונר ממשרדים קטנים וכן להחלפת החלקים הפנימיים בתדירות גבוהה יותר.


מדפסות לייזר שעלותן הראשונית נמוכה עלולות להתגלות כיקרות לחתזוקה בשל החלפות טונר תכופות, ולהיפך. כמו כן יש לבדוק כמה עולה שירות התיקונים ומה כוללת האחריות שניתנת על המדפסת על ידי החברה והיצרן.


אז איזו מדפסת לייזר מומלצת?

כפי שבוודאי הבנתם עד כה, אין מדפסת לייזר מומלצת אחת לכולם ויש להתאים לכל משרד את המדפסת המתאימה לצרכי המקום והמשתמשים, בהתאם להגדרות שיש לעשות מראש.


מומחי חברת קופיטק יכולים לסייע לכם בהגדרת הצרכים המדויקת, ולמצוא יחד איתכם את המדפסת האידיאלית, שתשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

 

 מדפסת לייזר מומלצת | קופיטק מדפסות


 

 

 

 

 

 


 

<