מדפסת משולבות למשרד - הגיע הזמן לשדרג את העסק שלך

כאשר אתם הולכים לרכוש מדפסות משולבות למשרד בטכנולגית לייזר, עליכם להבין בכמה אלמנטים בסיסיים חשובים

 

העסק שלך יקר לך מאוד ובצדק, הוא הבייבי שלך. אתה משקיע בו משאבים בלתי נדלים – אתה משקיע בעובדים, אתה משקיע תקציבי ענק בפרסום, אתה משקיע הרבה בטיפוח המקום שלך, אז למה שלא תשקיע גם אודות מדפסות משולבות למשרד ? כדאי לך לשדרג את המדפסת הישנה שלך למדפסת חדשה מלייזר, תתקדם אל עבר הטכנולוגיה החדשה, ההבדלים הם שמיים וארץ, תיהנה גם אתה מאיכות חיים חדשה ותמנף את העסק שלך קדימה.

 

מדפסת משולבות למשרד - לייזר זה העתיד 

 

כאשר אתם הולכים לרכוש מדפסות משולבות למשרד בטכנלוגית לייזר, עליכם להבין בכמה אלמנטים בסיסיים חשובים לפני, כדלקמן:

* רזולוציה – אם ברצונכם להדפיס במדפסת גרפים, מצגות או תמונות, תצטרכו שלמדפסת תהיה רזולוציה גבוהה. מדפסת לייזר הצבעונית מגיעה לרוב עם רזולוציה של 600 / 1200 DPI מה שבהחלט יכול להתאים לכם, תלוי מה הצרכים שלכם, יש מדפסות משולבות למשרד עם רזולוציה של 2400 DPI – תלוי מה רמת השימוש שלכם בתמונות.

 

* שפות ההדפסה בתוך מדפסת למשרד – מדפסת הלייזר למעשה משלבת בתוכה מספר אלמנטים לשפות להדפסה. תוכנות להנהלת חשבונות למשל משתמשים ב- PCL. ככל שלמדפסת שאותה תרכשו יהיה יותר שפות, כך תוכלו לנצל אותה למגוון נרחב יותר של אפקטים שימושיים בעסק שלכם.

 

* מחזור עבודה חודשי – באלמנט זה אתם צריכים לבדוק את הצריכה החודשית של מספר הדפים שאתם מדפיסים בחודש – האם אתם מדפיסים 1,000 דפים בחודש או 10,000 בחודש? או שאתם צריכים מדפסות משולבות למשרד מלייזר מאסיבית יותר כי אתם מדפיסים בין 50,000 ל- 100,000 דפים בחודש. ערכו חישוב מדויק ואבחנו את הצריכה שלכם מבעוד מועד, עוד טרם הקנייה שלכם.

 

* זיכרון – על מנת לא לפגוע במהירות של קבצים גדולים, אתם צריכים לקחת בחשבון מדפסת לייזר בעלת נפח זיכרון גדול יותר מהרגילה.

* מהירות הדפסה – מהירות ההדפסה של מדפסות הלייזר נעה בטווחים שבין שנים עשר דפים לדקה לבין שישים דפים לדקה, זה תלוי במספר המשתמשים במדפסת ובנחיצות המהירות.

 

קופיטק מתמחה בצילום והדפסה מתקדמים לארגון. היא מקפידה על מקצועיות ומתן שירות, תוך שימת דגש על שירות מעולה ללא כחל ושרק כשהלקוח נמצא בראש סדר העדיפות שלה. צרו עמה קשר לקבלת הצעת מחיר על מדפסת למשרד עוד היום.


מדפסות משולבות למשרד


 

 

 

מדפסות משולבות למשרד

 

 

 


 

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר
paper plain icon
צרו קשר וקבלו שירות
x סגירה
רוצים שנחזור אליכם? השאירו פנייתכם כאן