מדפסת משולבות למשרד - הגיע הזמן לשדרג את העסק שלך

כאשר אתם הולכים לרכוש מדפסות משולבות למשרד בטכנולגית לייזר, עליכם להבין בכמה אלמנטים בסיסיים חשובים

 

העסק שלך יקר לך מאוד ובצדק, הוא הבייבי שלך. אתה משקיע בו משאבים בלתי נדלים – אתה משקיע בעובדים, אתה משקיע תקציבי ענק בפרסום, אתה משקיע הרבה בטיפוח המקום שלך, אז למה שלא תשקיע גם אודות מדפסות משולבות למשרד ? כדאי לך לשדרג את המדפסת הישנה שלך למדפסת חדשה מלייזר, תתקדם אל עבר הטכנולוגיה החדשה, ההבדלים הם שמיים וארץ, תיהנה גם אתה מאיכות חיים חדשה ותמנף את העסק שלך קדימה.

 

מדפסת משולבות למשרד - לייזר זה העתיד 

 

כאשר אתם הולכים לרכוש מדפסות משולבות למשרד בטכנלוגית לייזר, עליכם להבין בכמה אלמנטים בסיסיים חשובים לפני, כדלקמן:

* רזולוציה – אם ברצונכם להדפיס במדפסת גרפים, מצגות או תמונות, תצטרכו שלמדפסת תהיה רזולוציה גבוהה. מדפסת לייזר הצבעונית מגיעה לרוב עם רזולוציה של 600 / 1200 DPI מה שבהחלט יכול להתאים לכם, תלוי מה הצרכים שלכם, יש מדפסות משולבות למשרד עם רזולוציה של 2400 DPI – תלוי מה רמת השימוש שלכם בתמונות.

 

* שפות ההדפסה בתוך מדפסת למשרד – מדפסת הלייזר למעשה משלבת בתוכה מספר אלמנטים לשפות להדפסה. תוכנות להנהלת חשבונות למשל משתמשים ב- PCL. ככל שלמדפסת שאותה תרכשו יהיה יותר שפות, כך תוכלו לנצל אותה למגוון נרחב יותר של אפקטים שימושיים בעסק שלכם.

 

* מחזור עבודה חודשי – באלמנט זה אתם צריכים לבדוק את הצריכה החודשית של מספר הדפים שאתם מדפיסים בחודש – האם אתם מדפיסים 1,000 דפים בחודש או 10,000 בחודש? או שאתם צריכים מדפסות משולבות למשרד מלייזר מאסיבית יותר כי אתם מדפיסים בין 50,000 ל- 100,000 דפים בחודש. ערכו חישוב מדויק ואבחנו את הצריכה שלכם מבעוד מועד, עוד טרם הקנייה שלכם.

 

* זיכרון – על מנת לא לפגוע במהירות של קבצים גדולים, אתם צריכים לקחת בחשבון מדפסת לייזר בעלת נפח זיכרון גדול יותר מהרגילה.

* מהירות הדפסה – מהירות ההדפסה של מדפסות הלייזר נעה בטווחים שבין שנים עשר דפים לדקה לבין שישים דפים לדקה, זה תלוי במספר המשתמשים במדפסת ובנחיצות המהירות.

 

קופיטק מתמחה בצילום והדפסה מתקדמים לארגון. היא מקפידה על מקצועיות ומתן שירות, תוך שימת דגש על שירות מעולה ללא כחל ושרק כשהלקוח נמצא בראש סדר העדיפות שלה. צרו עמה קשר לקבלת הצעת מחיר על מדפסת למשרד עוד היום.


מדפסות משולבות למשרד


 

 

 

מדפסות משולבות למשרד

 

 

 


 

<