כיצד בוחרים מדפסות משולבות למשרד?

מדפסות משולבות למשרד, של החברות הטובות והאמינות ביותר בשוק

 

עד לפני כמה שנים, משרדים היו עמוסים לעייפה במכשירים אלקטרוניים שונים, אשר לכל אחד מהם היה ייעוד משלו. הסרבול והמחסור במקום הביאו לשינוי, ולמכשירים שאנחנו מכירים היום במשרדים – מכשיר אחד שעושה הכל, מדפיס, סורק, שולח פקס, מצלם... החיבור של כל המכשירים האלה לאחד מקל על העומס במשרד, ועל ההתנהלות בעבודה.

 

חברות רבות מייצרות מדפסות משולבות למשרד, הנבדלות זו מזו במאפיינים שונים, לכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלה. כיצד תדעו שהמדפסת שבחרתם היא המושלמת עבור המשרד שלכם?

 

מדפסת משולבות למשרד - מה היא עושה ?

 

הפונקציות השונות שמבצעת מדפסת משולבת מאפשרות למשרד שלם להתנהל רק באמצעותה. דרך מערכת אחת יכולים עובדי המשרד לסרוק מסמכים ישירות אל הרשת המשרדית, לקבל פקסים (גם הם יכולים להיסרק ישירות, כדי לחסוך בנייר), לשלוח פקסים, לצלם מסמכים, וכמובן להדפיס (בצבע או בשחור לבן, על פי בחירתכם)..

 

כאשר בוחנים אותן, מדפסות משולבות למשרד הן כמעט זהות, וההבדלים ביניהם ניכרים בעיקר בתכונות קטנות. אם למשל המשרד שלכם עוסק בעיקר בקבלה של מסמכים בדואר, במייל או בפקס, שימו דגש בחיפושכם על מערכת אמינה של פקסים, אשר אינה ניזוקה בקלות. אם עיקר העבודה שלכם היא דווקא בהנפקה של מסמכים כמו חוזים או טפסים, ודאי תעדיפו שהתכונה החזקה ביותר של המדפסת תהיה דווקא יכולות ההדפסה שלה (ועצם היותה חסכונית בדיו).

 


במידה ואתם רוכשים מדפסת חדשה, מומלץ לעשות זאת דרך חברה המספקת שירותי אחזקה קבועה עבורה, אשר תספק לכם גם את כל הציוד הנלווה הנדרש (נייר, דיו...), וגם שירות טכני אמין ונוח.

 

מדפסות משולבות למשרד – היכן תמצאו מבחר גדול במיוחד?

 

המשרד שלכם זקוק לשדרוג המדפסת? אצלנו בקופיטק תוכלו למצוא מגוון גדול של מדפסות משולבות למשרד, של החברות הטובות והאמינות ביותר בשוק.

 

אם אתם זקוקים לייעוץ, ומעדיפים לקבל הסברים מקצועיים אודות המכשירים השונים וההבדלים ביניהם, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום! אנו מספקים לכם את המכשיר שבחרתם, ומפעילים עבורכם גם מוקדי שירות (שירות לקוחות ושירות טכני) זמינים לנוחותכם. במידה ותצטרכו, חברתנו מפעילה גם עשרות טכנאים המגיעים אליכם, כדי לטפל בכל תקלה שתיתקלו בה.

 

 

מדפסות משולבות למשרד - אפשרויות רבות במוצר אחד

 

פעם כשהיינו רוצים לשלוח פקס היינו צריכים לקנות מכונת פקס, כשהיינו רוצים לצלם משהו לעותקים נוספים, מכונת צילום הייתה עולה לנו ישר בראש וכשהיינו רוצים להדפיס, מכונת ההדפסות המוכרת הייתה נדרשת בידינו.

 

מדפסות משולבות למשרד הן הטכנולוגיה המרהיבה למטרת שילוב כל עבודות אלו ומבצעות את העבודה בצורה איכותית. היתרונות הרבים ומטרתה של מכונה זו תורמת לעסקים ולמשרדים רבים להתנהל בצורה מהירה, יעילה ורצינית. השימוש במדפסות משולבות יכולות להיות גם כן כשימוש עצמי לכל בית.

 

מה כלול בתוך המדפסות המשולבותהמדפסות המשולבות הנן כוללות הדפסה דיגיטלית, צבעונית ובשחור לבן למען הדפסה של כל דבר הנדרש ממנה ועושה זו בצורה הטובה והאיכותית ביותר. בנוסף להדפסה היא משמשת גם כן לצילום והעתקה של דפים המובנת בתוך המכונה.

 

הדבר הנוסף והאחרון שהמכונה יכולה לעשות הוא לא רק לשלוח ולשגר פקסים אלא גם קבלת פקסים בכל זמן נתון. מצבים אלו יכולים לאפשר לאדם העובד עם מכונה זו תהליך של כל מה שהוא צריך במקום אחד.

 

מדפסות משולבות למשרד - מה ההיתרונות שיש בהבמשרד, בזמן דרישה למסמכים רבים, עותקים, מצגת הנמצאת במשרד אחר והדפסה של תמונות צבעוניות, מקרים אלו יכולים להכיל ריצות ממקום למקום, הפעלת מכשירים רבים וזמן רב עד לקבלת המסמכים. היתרון המשמעותי ביותר במכונה זו שהיא יכולה מכילה אופציות רבות עם איכות ומהירות לעבודה בצורה יעילה ביותר.

 

בנוסף, בעת קניית מוצר זה חוסכים כסף רב הדורש בקניית כל מכונה ופעולותיה בנפרד. מדפסות משולבות אלו מטרתן להביא את איכות הדף, הצבע, הפקס, הצילום והעתקה של המסמך.

 

יתרון נוסף הוא הצורך במכונה זו לא רק בתחומי העסקים הגדולים או המשרדים. מכונה זו יכולה לשמש לעבודה ביתית והשימוש בה יכול להיות בחיי היום יום של אנשים רבים ולעבוד בצורה יעילה ומהירה ביותר גם כשהיא נמצאת בבית.


פעם היינו צריכים להשתמש במכשירים רבים בשביל פעולות פשוטות. עם מדפסות משולבות למשרד, אופן העבודה נעשית בצורה איכותית, מהירה ומכילה את כל האופציות לאחראיות ורצינות בשימושה. מדפסת משולבת יכולה להיות משומשת לא רק למשרדים אלא גם שימוש ביתי.


מדפסות משולבות למשרד


 

 

 

מדפסות משולבות למשרד

 

 

 

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר
paper plain icon
צרו קשר וקבלו שירות
x סגירה
רוצים שנחזור אליכם? השאירו פנייתכם כאן