מדפסת זולה

עולם ההדפסה רק הולך ומשתכלל. היום כבר ניתן למצוא מדפסות תלת מימד שמדפיסות חפצים שונים, מה שלפני כמה שנים היה בגדר חלום.

 

 

אך אם נשוב לעולם הסטנדרטי, מדפסות הן מצרך נפוץ בכל בית ובכל ארגון. אנחנו רוצים שהמדפסת שלנו תעבוד טוב, תשרת אותנו בשעת הצורך ותהיה כמה שיותר חסכונית.

 

ובכן, נציגי חברת "קופיטק", חברה ותיקה ומובילה בארץ המתמחה בשיווק ציוד בתחום הצילום וההדפסה, מספרים על סוגי המדפסות הנפוצים, על השימושים הנרחבים של המדפסות כיום ועל האופן שבו ניתן לחסוך בעלויות ההדפסה.

 

סוגי מדפסות


מדפסות לשימוש יומיומי נחלקות לשני סוגים עיקריים: מדפסת הזרקת דיו ומדפסת לייזר. מה ההבדל ביניהן? מדפסת הזרקת דיו היא מדפסת זולה יחסית, צורכת מעט אנרגיה וקומפקטית מאוד.

 

יש בה אפשרות להדפיס על גבי סוגי נייר שונים כגון נייר מדבקות מבלי לפגוע בדבק היות ותהליך ההדפסה לא מערב חום. מדפסת לייזר יקרה יותר, בייחוד אם זו מדפסת צבע, אך אמינה ופועלת לאורך זמן. מדפסת לייזר מפיקה טקסטים מאוד מדוייקים ולכן מתאימה להדפסת מסמכים חשובים. במידה ומדובר בארגון בעל עומסי עבודה גדולים וצורך בהדפסה מהירה ומדוייקת – לייזר היא הפתרון.


שימושים עיקריים


בעבר המדפסת הייתה משמשת אך ורק להדפסת מסמכים ודפים. כיום השימושים של המכשיר הזה התרחבו וכוללים מלבד ההדפסה גם צילום, סריקה, שליחת פקסים ואפילו מיילים.

 

ניתן לבחור מדפסת שיש בה רק את פונקציות ההדפסה או הדפסה וסריקה גם יחד. יש אפשרות לבחור מדפסות משולבות שכוללת את כל השימושים כולל פקס או בלעדיו. כמובן שהבחירה היא בהתאם לצרכי הלקוח.

 

חיסכון שווה המון 


מדפסות הן השקעה גדולה לחברה, בעיקר משום שהשימוש בהן הוא יומיומי. אך יש דרך לחסוך ולהיות מועילים. היועצים הכלכליים הכי גדולים יעידו שחיסכון הוא עניין של תכנון נכון ואכן, אם נכיר את מאפייני החברה ואת צרכיה המדויקים ניתן יהיה להוזיל עלויות ב-30%.


התהליך אפשרי על ידי התקנת תוכנה לניהול ובקרה שבודקת את היקף ההדפסות של הארגון ומציגה דוח מפורט. כשרואים את התמונה המלאה ניתן להחליט באילו מדפסות להשתמש, האם יש צורך בהדפסות דו צדדיות, מהן שעות העומס ועוד. הכל עניין של מעקב ותכנון נכון.

 מדפסות | קופיטק מדפסת משולבת | מכונת צילום | מדפסת


 

 

 

מדפסות | קופיטק מדפסת משולבת | מכונת צילום | מדפסת

 

 

 


 

<