מדפסות למשרד – הבחירה הנכונה

מדפסות חסכונית למשרד

 

נניח שאני מנהל שרוצה לקנות מדפסות למשרד שלי, ולהבדיל, נניח שאני מנהל של חברת ענק שרוצה לבצע רכישה עצומה של ציוד משרדי ובכלל זה מדפסות ומכונות צילום. איך אני מקבל בכל מצב את החלטת הרכש האיכותית, היעילה והחסכונית ביותר? כדאי ללמוד ממגוון הפתרונות וההתאמות שיודעת לספק חברת קופיטק שהניסיון, הידע המקצועי והיקף הלקוחות העצום שלה,  מציבים אותה כחברה המומחית והמובילה בענף המיכון המשרדי בישראל.

 

לקבל תמונה מדויקת  


על מנת לבצע רכישה, גדולה כקטנה בתחום המדפסות ומכונות הצילום, כמו בהרבה תחומים אחרים, צריך למצוא את מי שיספק עבורנו תמונה רחבה ואמינה ככל הניתן על בסיס ניסיון רב ככל הניתן, מתוך עבודה בשטח האמור. כדי לקבוע כי אכן כך המצב צריך לראות שאותו מקור, אותו גוף או חברה, יציע לנו היקף רחב ככל הניתן של מוצרים, ללא משוא פנים או העדפה של חברות כאלו ואחרות ממניעים אינטרסנטיים, אלא יראה רק את הצרכים שלנו כלקוחות. חשוב גם שאותו מגוון מוצרים נרחב המוצע לנו, ימוין לפי סוגי מדפסות ולפי היקפי השימוש הצפויים

בהן לצורך יעילות מרבית.

 

מדדים לבחירת הספקית 


אם כך, קודם שקונים מדפסות למשרד חשוב לבדוק מי הספק של המדפסות. האם קיימת התמחות של אותה חברה באפיון צרכינו כלקוחות, לשם מציאת המדפסת האופטימלית עבורנו? חשוב גם לוודא את מידת היסודיות שבה נבדקת המדפסת לפני אספקתה לנו כלקוחות. האם, למשל, היא נבדקת במעבדות החברה? כך לגבי השירות השוטף שנקבל מהחברה- האם יינתן שירות מלא של חלקי חילוף? האם השירות יהיה נגיש בכל חלק של הארץ שנצטרך? מה רמת הטיפול הטכני בבעיות? ועוד.

 

תן להם לנהל ולחסוך עבורך

 


אם כבר מדברים על קניית מדפסות למשרד, אולי, במידה ואתה לקוח גדול או אפילו בינוני, נכון וכדאי לך לתת לספקית המדפסות שלך לנהל עבורך את מערך ההדפסות כולו. סביר להניח שיש לחברה אמינות, ידע, הבנה ויכולת ניתוח, ולא לתת להם לנהל את המערך ת היה פשוט

טעות כלכלית. ניהול נכון של מערך ההדפסות יכול לחסוך בהוצאות הצורה משמעותית, ולאפשר למנהלים להתעסק בניהול העבודה ולא במעקב אחרי הדפסות מיותרות.

 

מדפסות למשרד - הסוגים הרבים ומה הכי כדאי לרכוש

 

בעסקים גדולים וקטנים, מקומות עם צורך בהדפסה רבה וכמובן במקום המשרד, השימוש בניירת היא רבה והמסמכים שצריך להכין ולהדפיס מספר פעמים הוא דבר כמעט יום יומי בעבודה. המשרד לפעמים הוא מקום עם לא מעט לחץ והגשת חוזים, מצגות ומסמכים רבים עם הגבלה של זמן ואיכות המסמכים היא משמעותית.

 

פעם היינו משתמשי במדפסת הרגילה המוגבלת בהדפסת דפים ומחוברת למחשב בלבד אך בשנים האחרונות התפתחו לא מעט סוגי המדפסות וכיום יש מדפסות המתאימות לסוגי העבודה השונים. בבחירת מדפסות למשרד ההחלטה יכולה להיות קשה בגלל האופציות הרבות אך יש כמה שבלטו בעיקר ומתאימות בדיוק לעבודה משרדית.

 

הסוגים הרבים של מדפסות ומה כל אחת מהן מספקת וכוללת בתוכה


פעם כשהיינו רוצים להדפיס משהו היינו משתמשים במדפסת הרגילה והקטנה שכולנו מכירים, שיושבת מתחת למחשב ומדפיסה בצורה קצת איטית ועם הגבלה של דפים. אך בשנים האחרונות מוצר המדפסת התפתח וניהיה יותר ממדפסת וכיום יכול לעשות פעולות אחרות. הסוגים הרבים של מדפסות הן:


מדפסת דיו רגילה - מדפסת רגילה היא המדפסת הישנה והטובה שכולנו מכירים המחוברת למחשב. מדפסת קטנה בגודלה ובמשקלה, מתאימה בעיקר לעבודות ולהדפסות בבית או עם מספר מועט של עבודה עם מסמכים. מדפסת זו מכילה פעולות מעטות והבנת השימוש בה הוא קל. המדפסת יכולה לכלול הדפסה בשחור לבן וגם במגוון צבעים רבים, אך לפעמים ובגלל הצבע הרב על הדף הדק המסמך יכול לצאת מעט מרוח.

 

במדפסת זו משתמשים בראשי דיו בצבעים השונים. מדפסת לייזר - מדפסות אלו הם בעיקר מדפסות המיועדות לאנשי העסקים. גודלה של מדפסת זו היא גדולה מעט מגודלה של המדפסת הרגילה ופעולותיה להדפסה דומות לסוג הפעולות שמכונות הצילום משתמשות.

 

סוגי מדפסות הלייזר הן רבות בשוק אך לרוב הדפסת הדפים נעשית בצבע שחור ולבן בלבד ובשל כך אינה מתאימה כול כך לעבודות ביתיות. בעזרת טונר המכיל צבעים שונים מדפסות הלייזר יכולות להכיל צבעים שונים ובגלל שמדובר על אבקה, אורך זמנה והכמות דפים צבעוניים שאפשר להדפיס היא גדולה.המדפסות יכולות להדפיס כמות גדולה יותר של דפים ובתוך המדפסת יכול להיות מובנה גם אפשרות הסריקה, הצילום והשימוש בפקס. מדפסות משולבות - הטכנולוגיה החדשה והמוכרת בתחום המדפסות.

 

גודלן של מדפסות אלו הן גדולות ומשקלן כבד. יתרונות של מדפסות אלו הן הבולטות מבין כולן. מדפסות משולבות הנן מדפסות עם פונקציות נוספות רבות. בנוסף להדפסה ניתן במכונה זו לא רק להדפיס אלא גם שיגור ושליחת פקסים, צילום מסמכים בסדר גודל רב וסורק מסמכים. והכל במכונה אחת. מנוע מדפסות אלו הוא חזק מאוד, איכות ההדפסה, הצילום והסריקה הן טובים מאוד והבנת המכונה הנה פשוטה.

 

כמו שאפשר להבין, בעזרת מכונה זו אפשר להדפיס מספר גבוה מאוד של דפים העולים על אלפים, האיכות טובה והאפשרויות המותנות בהדפסת מסמכים היא רבה כמו גודל הנייר, סיבובו, מגוון צבעים או שחור לבן, סוג הדף ועוד. המדפסת מבטיחה מהירות הדפסה גבוהה ומיועדת בעיקר לעבודה משרדית. בעזרת מכונה זו אפשר לחסוך גם בעלויות המכונות בעת קנייתם בנפרד, כשמכונה זו מכילה את כול הפונקציות בתוכה.

 

אלו מדפסות למשרד יהיו המתאימות ביותר מבין כל האופציות


אז כמו שהבנו מההסברים של כל מדפסת, כל מדפסת מתאימה פחות או יותר לסוג עבודה מסויים.בגלל הלחץ הרב הנתון במשרד והמשמעותיות באיכות ההדפסה וסוגיה השונים, המדפסת שתתאים ביותר לעבודה משרדית היא הנה המדפסת המשולבת. בגלל הפוקנציות הרבות בה יכולה לעשות פעולות רבות ולהוריד את הלחץ, לעשות עבודה מהירה ופשוטה, לשמש לשליחת מסמכים שונים בעזרת אופציית הפקסים, לסרוק מסמכים לפני הגשת עבודה וצילום רב של המסמך שהודפס.

 

פעם כשהטכנולוגיה עוד לא פרצה, המדפסת היחידה שהיינו משתמשים וצריכים לעבודה הייתה המדפסת הדיו הרגילה המחוברת למחשב. היא הייתה משרתת אותנו בכל מה שהיינו צריכים, להדפיס כמות מסוימת ולא גדולה יחסית של דפים, ואז ללכת ולצלם עותקים רבים של המסמך בשל הכוח הקטן של המדפסת והגבלת הכמות. בשנים האחרונות הביקוש הגובה לעבודה רבה, מסמכים רבים בזמן קצר, הטכנלוגיה המתפתחת והעבודה הרבה והלחוצה במשרד, גרם למדפסות רבות להשתכלל ולהכיל אופציות רבות.

 

בבחירת מדפסות למשרד , המדפסת המשולבות תתאים ביותר בשל הפונקציות הרבות שלה התורמות עבודה מהירה, איכותית ומלאה באפשרויות.

 


 

מדפסות למשרד

 

מדפסות למשרד

 

 

 


 

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר
paper plain icon
צרו קשר וקבלו שירות
x סגירה
רוצים שנחזור אליכם? השאירו פנייתכם כאן