מדפסות אז והיום

מדפסות משמשות אותנו המון. במשרד, בבית, לצורכי לימודים והכנת עבודות.

 

 

 

 

כמובן שעם השנים חלו שכלולים בסוגי המדפסות, במהירות ההדפסה ובאיכותה. נציגי חברת קופיטק, חברה מובילה בארץ בייבוא ושיווק מדפסות, מכונות צילום ומחשבים מכל הסוגים, מפרטים מהי הדפסת, איזו מדפסת הייתה נפוצה פעם ואילו סוגים נמצאים היום בשוק. כמו כן הם מעניקים לנו עצה חשובה לבחירת מדפסת טובה.

משולבות והן שוות את מאמצי הרכישה. המומחים המקצועיים של חברת "קופיטק", חברה ותיקה ומובילה בארץ המתמחה בשיווק ציוד בתחום הצילום וההדפסה, פותחים בפנינו את היתרונות המרכזיים של מדפסת מסוג זה, מאפייניה ואת הנתונים לבחירת מדפסת מתאימה. 

 

מהי המדפסת


המדפסת היא למעשה מכשיר שמעביר טקסטים ותמונות מהמחשב אל הדף. מדפסות החלו להופיע בשנות ה-70. הסוג הנפוץ באותן השנים היה מדפסת סיכות. ההדפסה הייתה מתבצעת על ידי כך שראש ההדפסה היה עובר הלוך ושוב לרוחבו של הדף המודפס, זאת כאשר הפינים או הסיכות נוקשים על סרט הבד הספוג בדיו שצמוד לנייר המודפס. כך היו נוצרות

נקודות צפופות שיוצרות טקסט או תמונה. אמנם צורה זו של הדפסה היא פשוטה וזולה יחסית, אך הדפסה בשיטה זו מאוד איטית, בעלת איכות ביצוע נמוכה ורמת רעש גבוהה מאוד. זאת הסיבה שהתפתחו סוגי הדפסה מתקדמים יותר בשנים האחרונות.

 

סוגי מדפסות כיום 


קיימים שני סוגים מובילים של מדפסת בימינו – מדפסת הזרקת דיו ומדפסת לייזר. רובנו שמענו על שתיהן לא מעט ולכן כאן נחדד את הדברים העיקריים. מדפסת הזרקת דיו היא מדפסת מושלמת לשימוש ביתי. באפשרותה להדפיס טקסט ותמונה באיכות טובה. לרוב המדפסות יש חיבורים ישירים להתקנים שונים, למצלמות, חריצים לכרטיסי זכרון ואפילו חיבור

רשת. מדפסת לייזר היא מדפסת מתקדמת ומהירה יותר. היא מתאימה לעבודה בחברות גדולות עם כמויות הדפסה אדירות ודרישה לדיוק בהדפסה. יש גם מדפסת המראת צבע, המתאימה להדפסה של תמונות צבעוניות באיכות גבוהה ביותר, אך זו שמורה למקצוענים ולצרכים מיוחדים.

בצילום רציף של מסמכים, לשם כך נבחר במדפסת הכוללת מזין מסמכים אוטומטי. מדפסות אלו נפוצות באוניברסיטאות ובמשרדים הגדולים. חשוב שנכיר גם את אפשרויות הסריקה ונדע מראש אם  חשובה לנו סריקה צבעונית או שחור לבן בלבד.

 

בחירה חכמה


כדי לעשות בחירה חכמה של מדפסת שברצוננו לרכוש, כדאי שנתייעץ עם מומחים. ישנן חברות המעניקות שירותי הדרכה ללקוח וזהו מצרך יקר ערך. לשם כך עלינו להכיר במדוייק את הצרכים שלנו, לאפיין אותם בצורה מדוייקת עם צוות המומחים של החברה ובסופו של דבר לקבל החלטה מושכלת. מדפסות משמשות אותנו לצרכים רבים מאוד ובחירה נבונה

שתואמת את צרכינו עשויה לחסוך בזמן ובכסף יקרים.

 מדפסות


 

 

 

מדפסות

 

 

 


 

<