מהו טונר למדפסת ואיך בוחרים את האיכותי ביותר

טונר למדפסות - החסכון של הארגון שלך בכמויות הדפסה

 

טונר למדפסת או בשמו האחר דיו הוא אינו דיו למדפסות רגילות. הוא משמש דווקא למוצר המוכר בעיקר לעסקים, מדפסות לייזר. הן עמידות ואורך חייהן ארוך ומותאמות בעיקר למטרתן הדפסת דפים רבים. מדפסות אלו עובדות עם טונר המשרת את הדיו לדפים. איך נדע מהו הדיו הנכון ואיזה מהם הוא האיכותי ביותר?

 

מהו טונר למדפסת למדפסות לייזר


הטונר הוא בעצם מיכל עם אבקה העשויה מחומר פלסטי מסויים ובזמן ההדפסה עובר תהליך חשמלי ובכך מייצר את הצבע להדפסה הנדרשת. הוא מספק כמות רבה של ואיכותית של הדפסה בצבע יותר מאשר הדפסה במדפסת רגילה עם ראשי דיו, האבקה נשמרת לזמן רב בגלל הישארותה במצבה הטבעי וההספק במיכל אחד של טונר עומד על הדפסה של כ-1500 דפים עד מספר גדול יותר של אלפים.

 

למי מוצר זה יתאים ולמה כדאי דווקא אותו

 

בגלל הכמות הנכבדת המיוצרת בתוך עבודת הטונר, בגלל אורך חייו הארוכים והאחזקת הדפים הרבה, מוצר זה יתאים בעיקר לבעלי עסקים קטנים וגדולים המחייבים מסמכים רבים והדפסה מהירה ואיכותית, משרדים הפועלים עם דפים רבים והדפסה בכל רגע נתון ואפילו לאנשים עם מדפסות בבית וצריכים הדפסה מיידית בזמן מסויים בלי צורך להחליף דפים או טונרים בתדירות גבוהה.

 

איך בוחרים את האיכותי ביותר


לטונר יש הנו שלושה סוגים: הטונר המקורי המיוצר על ידי חברן היצרן, טונר תואם חלופי המיוצר על ידי חברה אחרת וטונר ממוחזר אשר עובר תהליך של מילוי אבקה מחדש. מדפסות לייזר מדפיסות בדר"כ בשחור לבן ולכן רוב הטונרים הנם בצבע שחור אך ניתן גם לרכוש טונרים בצבעים שונים.

 

בבחירת הטונר צריך להסתכל ולבחון את מבחר הצבעים המוצעים. כמובן שהדבר החשוב ביותר בבחירת טונרים למדפסות לייזר הנו סוג החברה המוכרת אותם. ככול שהחברה מוכרת יותר כך גם תיהיה איכותית יותר.


טונר למדפסת הנו כלי לצבעים למדפסות לייזר ומכיל אבקה העשויה מחומר פלסטי ובמהלך יצור הצבע עם אבקה זו ניתנת ההדפסה ברמה איכותית, יכולה להחזיק זמן רב ולהדפיס כמות מכובדת של דפים. מוצר זה משרת בעיקר את בעלי העסק, המשרדים, עבודה הדורשת מסמכים רבים ומהירות הדפסה ואיכותה.

 

 טונר למדפסת


 

 

 

טונר למדפסת


 

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר
paper plain icon
צרו קשר וקבלו שירות
x סגירה
רוצים שנחזור אליכם? השאירו פנייתכם כאן