קופיטק מעניקה לך חסכון נוסף

אנחנו מאפשרים לך להתמקד בפעילות שלך – ולנהל את מערך מדפסות עבורך !!!

ניהול מערך מדפסות באופן מקצועי ביותר חברת קופיטק מתמחה במתן פתרון מקיף לניהול המדפסות בארגון שלך.

הפתרון כולל התקנה, הדרכה, תחזוקה שוטפת, טיפול בתקלות, אספקת מתכלים, וכל מה שנדרש לטובת תפעול המערך ללא תקלות.

השירות שאנו מספקים מתבצע באתר הלקוח ובכל רחבי הארץ.

בשלב ראשון נבצע בדיקה ואיפיון למערך הציוד הקיים, עלויות כוללות של תחזוקת הציוד הקיים, היקף פעילות עכשוי ועתידי וניתוח אחרי פעילות בהתבסס על האיפיון והבנת צרכי המשתמשים, נבנה פתרון מותאם לצרכים המיוחדים של הלקוח שיספק מענה טוב ביותר שיחסוך לארגון כסף ויתאים לצמוח עם הארגון קדימה.

כחלק אינטגרלי מהפתרון אנו מתקינים תוכנות שליטה ובקרה שמאפשרות לנו לקבל מידע על תקלות ובעיות ולספק מענה מהיר ויעיל.

לאחר הבנת הפתרון, אנו בונים מנגנון לניהול חכם של טונרים בכל האתרים כדי להבטיח זמינות מירבית של מדפסות מוכנות לעבודה שוטפת. לא יהיה מצב שמדפסות לא יוכלו לבצע את העבודה בגלל מחסור בטונרים

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר
paper plain icon
צרו קשר וקבלו שירות
x סגירה
רוצים שנחזור אליכם? השאירו פנייתכם כאן