ביקור ראש העיר יונה יהב


ראש עיריית חיפה יונה יהב ביקר במשרדי קבוצת קופיטק בצ'ק פוסט המעסיקה 150 עובדים והתרשם מהפעילות העניפה. מנכ''ל החברה יוסי איצקוביץ והסמנכ''ל אמיר איצקוביץ ברכו את יהב על ההשקעות הגדולות במתחם הצ'ק פוסט הצפוני אשר נחנך השבוע.מאת: שמעון בן עמי
 

בקבוצת קופיטק מברכים על שדרוג התשתיות באזור התעשייה הצפוני של הצ'ק פוסט:ראש עיריית חיפה יונה יהב התארח בבניין קבוצת קופיטק בצ'ק פוסט והתרשם מהפעילות העניפה.

 

ראש עיריית חיפה יונה יהב ביקר ערב ראש השנה במתחם קבוצת קופיטק, מובילה בתחום המיכון המשרדי, כאורחם של מנכ"ל הקבוצה יוסי איצקוביץ וסמנכ"ל הקבוצה אמיר איצקוביץ.מנכ"ל קבוצת קופיטק יוסי איצקוביץ והסמנכ"ל אמיר איצקוביץ אירחו את ראש העיר, ובירכו אותו על ההשקעות העצומות שמבצעת העירייה בתשתיות באזור הצ'ק פוסט הצפוני.

 

אמיר איצקוביץ, סמנכ"ל קופיטק, המעסיקה 150 עובדים, מרביתם מאזור הצפון: " אחת מהסיבות להחלטה להרחיב את המרכז הלוגיסטי בחיפה הינן ההשקעות העצומות של עיריית חיפה בתשתיות".

 

יהב סייר יחד עם יוסי ואמיר איצקוביץ בקומת המפעל לחידוש מכונות ומוקד השירות משם המשיך לקומה השניה לבית דפוס הדיגטלי אלתן והתרשם מהחידושים הטכנולוגיים האחרונים בעולם הדפוס הדיגיטלי. במהלך הביקור שוחח יהב עם העובדים ובירך אותם לרגל השנה החדשה.

 

הביקור המשיך בקומת ההנהלה שם נפגש יהב עם יוסי איצקוביץ ואמיר איצקוביץ ושמע מהם על התוכניות העתידיות של קבוצת קופיטק שכוללת בין היתר הקמת מרכז לוגיסטי חדש על שטח 3000 מ"ר.

 

אמיר איצקוביץ סיפר ליהב כי אחת הסיבות להחלטה להרחיב את המרכז הלוגיסטי בחיפה נעוצה בהשקעות העצומות של עיריית חיפה בתשתיות בעיר ובפרט במתחם הצ'ק פוסט.

 

יצויין כי קבוצת קופיטק מעסיקה כ-150 עובדים, מרביתם תושבי האזר ולה שתי חברות בנות-אלתן וקופימדיה.

 

יהב אמר בסיום הביקור: "התרשמתי מהעשייה הרבה, מהפעילות העניפה ומעוצמתה של קבוצת קופיטק".

 

בסיום הביקור העניקו יוסי ואמיר איצקוביץ ליהב לוח שנה שהופק במהדורה מיוחדת לרגל הביקור ועליו מודפסות תמונות נוף מרהיבות של העיר חיפה וכמו כן ספל עליו הדפיסו בחנות קופימדיה תמונה פנורמית של נמל חיפה.

 

קודם לכן השתתפו יוסי ואמיר איצקוביץ בטקס החנוכה של מתחם הצ'ק פוסט הצפוני המשודרג, ובין השאר פגשו את מנכ"ל יפה נוף ערן לויטה והודו על שדרוג התשתיות באזור.

 

לינק לכתבה על הביקור של יונה יהב

 

<