כיצד לבחור מדפסת לייזר משולבת

מדפסת לייזר משולבת היא מכשיר רב שימושי בעל נוחות ויעילות מרבית. מדפסת הלייזר ידועה במהירות ההדפסה שלה וביכולת שלה לעמוד בעבודה מרובה וממושכת.

 


מדפסת לייזר משולבת במציאות הטכנולוגית שאנו חיים בה כיום, כל מכשיר חשמלי שנעשה בו שימוש ככל הנראה נוצר כדי לייעל ולשדרג משהו בעבודה ובניהול החיים שלנו. מוצר שנמצא כיום בכל משרד ובכל בית בארץ ובמדינות מתפתחות רבות בעולם הוא המדפסת.


בכל הנוגע לעסקים, מדפסת הנה חלק חשוב מתפעולו השוטף של העסק ונעשה בה שימוש על בסיס יומי. כיום ישנם סוגים רבים ושונים של מדפסות, כך למשל מדפסות לייזר אשר מדפיסות במהירות גבוהה יותר ובעלות טונר דיו זול יותר המספיק ליותר דפים וכן מדפסות משולבות, המציעות מגוון פעולות במכשיר אחד: צילום, הדפסה, סריקה ופקס. כיום תוכלו ליהנות ממכשיר חדש – מדפסת לייזר משולבת.

 

 

 

מהי מדפסת לייזר משולבת ?

 

 מדפסת לייזר משולבת הנה מדפסת משוכללת המציע ממגוון הפעולות השונות שציינו קודם, אולם פועלת בהדפסת לייזר בצבעים שחור לבן. מצד אחד לא תוכלו להדפיס בצבעוני ומצד שני תוכלו ליהנות מיתרונות רבים, לא פחות חשובים, שיש למדפסת הזו להציע לכם.

 

 

יתרון כלכלי במדפסת לייזר משולבת ?

 

אחד הדברים החשובים בכל עסק הוא הנושא הכלכלי. למעשה בעבור בעלי עסקים רבים מדובר בנושא הכי חשוב בעסק. כאשר הגורם הכלכלי נמצא בראש מעיינו של העסק, כך גדלה החשיבות לחסכון בכל מקום אפשרי בעסק.

 

במקום לרכוש את המחשבים הכי חזקים וחדשים, נרכוש ביעילות את המחשבים החדשים המתאימים בדיוק לצרכים שלנו. במקום לרכוש כמויות גדולות של סחורות, נרכוש כמות קטנה, נראה שהיא נמכרת ונגדל בהתאם.

 

כאשר נראה הזדמנות לרכוש מדפסת לייזר משולבת, שמצד אחד כוללת את כל השירותים שאנו צריכים ומצד שני אף יותר חסכונית ממדפסת משולבת רגילה, אז מה יעמוד בדרכנו לרכוש אותה?

 

מדפסות לייזר משולבות מאפשרות להדפיס כמה אלפי דפים לפני הצורך בהחלפת הטונר (בדרך כלל 2500-3000 דפים). בנוסף, עלות של טונר הנה נמוך בהרבה מאשר ראשי דיו חדשים למדפסת, בטח בהתחשב בכמות הדפים שהטונר מספיק עבורם. זאת ועוד שהבלאי של מדפסות הלייזר נמוך מאוד ואלה נחשבות לחזקות ואמינות מאוד.

 

מדפסת לייזר משולבת

 


מהירות ההדפסה חשובה לכם ?

 


מהירות ההדפסה חשובה לכם ?


אם מצאתם את עצמכם עומדים פעם מול מדפסת אשר משחררת לכם דף אחד בכל חצי דקה-דקה אתם ודאי מכירים את תחושת התסכול שאומרת "הלוואי והייתה לי מדפסת מהירה יותר...". אז כיום ישנה בהחלט מדפסת מהירה יותר.

 

מדפסות לייזר מדפיסות בקצב של 2-3 שניות לדף ולכן מצוינות בעיקר עבור משרדים ובתי עסק שונים. תוכלו להדפיס כמויות גדולות מאוד במהירות מבלי הצורך לעמוד דקות ארוכות מול המדפסת.

 

יתרון נוסף במדפסות הלייזר הן שאינן מורחות דיו, כמו שאולי חלקכם מכירים ממדפסות הדיו השונות. מדובר בהדפסה איכותית ביותר בשחור לבן.

 

אלו הסיבות מדוע כל כך הרבה אנשים עוברים כיום למדפסות לייזר בפרט ולמדפסות לייזר משולבות בכלל. מדובר בפתרון האולטימטיבי עבור משרדים ובתי עסק אשר מדפיסים על בסיס יומי, קל וחומר אם אלה זקוקים גם לשירותי הפקס, צילום וסריקה.

 

יש גם חסרונות ?

 

חשוב לציין כי במדפסות לייזר אלו עדיין ישנן כמה חסרונות קטנים. האחד הוא המחיר. מכיוון שמדובר במדפסת איכותית ועמידה לאורך זמן, ודאי אם מדובר במדפסת משולבת, הרי שהמחיר יהיה גבוה יותר ממדפסת דיו רגילה. החיסכון שלכם לעומת זאת יגיע ברכישת הטונרים לאורך זמן וחיסכון בעלויות ראשי הדיו.


חסרון נוסף הוא שלצורך תחילת ההדפסה יש הצורך לחכות כמה שניות להתחממות גוף ההדפסה במכשיר. זה אינו תקף בכל מדפסת לייזר, אך בחלקן בהחלט תצטרכו לחכות מעט יותר מהרגיל.

 

 

כיצד נבחר את המדפסת המתאימה לנו ביותר ?

 

ישנם סוגים רבים של מדפסות משולבות כפי שכבר הבנתם. בחירת מדפסת לייזר משולבת הנה חלק חשוב וקריטי, ודאי כי מדובר במדפסת שאינה זולה במיוחד.

 

אתם רוצים לרכוש מדפסת אמינה ועמידה שתחזיק לכם לאורך זמן רב. כמובן שהיא יכולה להישחק ולהתקלקל עם הזמן בהתאם לאופן השימוש בה והאינטנסיביות, אך אין ספק כי אלה הוכחו כעמידות יותר ממדפסות דיו רגילות.

 


בעוד רבים חושבים האם הם זקוקים להדפסת צבעונית, הרי שכיום כמעט וזה אינו קיים, אלא רק בחברות וגופים גדולים. לכן מומלץ להחזיק מדפסת צבעונית קטנה במידת הצורך, אך באם אין בכך הצורך, הרי שמדפסת לייזר שחור לבן היא הבחירה המוצלחת ביותר עבורכם.

 

 

 

 

בנוסף שימוש במדפסת לייזר יחסוך לך רבות בעלויות הדיו והתיקונים מכיוון שאלו נדרשים רק לעתים רחוקות. היתרונות המרכזיים של השימוש במדפסות לייזר משולבות כוללים את היתרונות של מכשיר משולב יחד עם יתרונותיה של טכנולוגיית הלייזר.

אנשי הצוות המומחים של חברת קופיטק, המובילה בתחום המדפסות ופתרונות המחשוב, מספרים של יעילותן של מדפסות הלייזר המשולבות והיתרונות הטמונים בשימוש בהן.

 

למי מתאים לעבוד עם מדפסת לייזר משולבת


עבור משתמשים ביתיים או עבור שירותי המשרד השונים, מדפסת לייזר משולבת מהווה כלי יעיל וחסכוני בהחלט. בדרך כלל עבור משרד שבו עובדים בכל יום למשך מספר שעות ממושך וברציפות יתאים שימוש במכשיר משולב בעל תקן איכות גבוהה ועמידות לטווח ארוך.

מדפסות לייזר ידועות ביכולתן הממושכת להדפיס מספר דפים גבוה במהירות מרבית באיכות גבוהה. בנוסף, מדפסת לייזר תחסוך הוצאות רבות עבור המשרד המחזיק בה בשל עלויות הדיו הנמוכות הכרוכות בהחזקתה ובשל תדירות התיקונים הנמוכה שלה.

מדפסות באיכות גבוהה נרכשות יחד עם אחריות יצרן הכוללת שירותים, תמיכה ותיקונים וזה יתרון משמעותי.

 

 

מדפסת לייזר משולבת למען יעילות ואיכות מרבית


כפי שציינו, שימוש במדפסת לייזר הוא חסכוני ויעיל בשל סיבות רבות. יעילותה הגדולה של אחזקת מדפסת משולבת טמונה בכך שהיא משלבת את יתרונותיה של מדפסת הלייזר ומוסיפה עליהן חסכון אדיר של אחסון ומקום פנוי בבית או במשרד. מדפסת משולבת מכילה שירותי פקס, העתקה,

 

צילום מסמכים וסריקתם, וכמובן אפשרויות הדפסה מתקדמות בשחור-לבן ובצבע. במקום להחזיק כל מכשיר בנפרד, ניתן לרכוש את המדפסת המשולבת ובכך ליהנות ממכשיר איכותי מרובה פונקציות שישרת נאמנה את צרכי המשתמשים במשרד או בבית.

 

לבחור את המכשיר שמתאים לך

 

אם בחרת לרכוש מדפסת לייזר משולבת מומלץ לך להתייעץ עם המומחים בנושא ולברר מהו סוג המדפסת המתאים ביותר עבור הצרכים המסוימים שלך. כמובן שמומלץ לרכוש מכשיר איכותי ועמיד לטווח ארוך, מחברה מוכרת ואמינה המעניקה אחריות על המוצרים

 

 

 

 

 

 

 

לקוחות קופיטק מספרים

חב' קופיטק הינה שותפה אמיתית שלנו במשרד- חב' קופיטק הציבה עבורנו מאות מדפסות, והתקינה עבורנו מערך ניהול הדפסה מורכב. דואגת להעניק לנו שירות יעיל מקצועי ומהיר ולהיענות לכל בקשה. בזכותכם העבודה  במשרדי הבנק חלקה ויעילה, חיפשנו ומצאנו בהם שותף צמוד לאורך כל הדרך.

יאיר, מנהל בנק

בזכות החיבור לחב' קופיטק, זכינו למערך צילום והדפסה חדש וחדשני עם טכנולוגיה פורצת דרך, צמצמנו משמעותית את היקף ההדפסות, תודה על השירות הנפלא והשותפות הכנה!

ענת, חב' ביטוח

לאחר שנים רבות של עבודה עם קופיטק, אני רוצה לשבח אתכם על היענות מהירה לצרכים וגמישות רבה לשינויים. שיתוף הפעולה והנכונות שלכם מסייעים בייעול מתמיד של מערך ההדפסה והשירות הטוב והיעיל מאפשר לנו עבודה שוטפת וחלקה אני ממליץ בלב שלם לכל ארגון לעבוד עם קופיטק

שלמה, מנהל רכש עירייה

אנו עובדים עם חב' קופיטק וברשותנו מעל 100 מכונות צילום ומדפסות כולל מערכת ניהול ובקרה. אנו מרוצים הן מהציוד והן מהתוכנה וממליצים עליהם בחום. ברצוני לציין במיוחד את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאנו מקבלים הכוללת בנוסף לתחזוקה השוטפת ולפתרון בעיות גם יוזמה והצגה של פונקציות חדשות.

וולדימיר, מנהל מערכות מידע רשת מכללות ובתי ספר
paper plain icon
צרו קשר וקבלו שירות
x סגירה
רוצים שנחזור אליכם? השאירו פנייתכם כאן